Abromaitės ekipa įveikė Solopovos klubą ir iškopė į „FIBA Europe“ taurės pusfinalį

2012-02-10 12:44
Pasirodymą „FIBA Europe“ taurės turnyre baigė Marinos Solopovos atstovaujama Saint Amando „Union Hainaut“ ekipa. Prancūzijos klubas atsakomąsias ketvirtfinalio rungtynes mamie sužaidė lygiosiomis 59:59 (15:17, 14:16, 24:14, 6:12) su Kaiserio „Kaskispor“ komanda, kuriai atstovauja Agnė Abromaitė

Pirmąsias rungtynes Turkijoje 68:59 laimėjusi Abromaitės ekipa žengė į „FIBA Europe“ taurės turnyro pusfinalį.

Vakar vykusiame mače turkės atidžiai prižiūrėjo Solopovą ir ji per 35 minutes pelnė vos 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 2 sykius suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

Nuo suolo pakilusi Abromaitė nugalėtojoms per 8 minutes pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, 2 sykius prasižengė, 1 kartą suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

„FIBA Europe“ taurės turnyro pusfinalyje Abromaitės klubas kausis su Adanos „Botas“ ekipa taip pat iš Turkijos. Kitame pusfinalyje varžysis du rusų klubai – Alfredo Vainausko ir Sauliaus Vadopalo treniruojama Kursko „Dinamo“ ekipa su Aušra Bimbaite ir Vologdos „Chekavata“ komanda.

Pirmosios pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos vasario 23 dieną. Atsakomąjį mačą Rusijos klubai žais vasario 29 dieną, o Turkijos ekipos – kovo 1 dieną.