VEF traukiasi iš kovos Europos taurės turnyre (statistika)

2012-02-28 21:21


Lietuviškajai Rygos VEF (3-3) komandai kovos Europos taurės turnyre baigėsi. Ramūno Butauto treniruojama Latvijos čempionė namuose 71:82 (20:13, 15:19, 17:23, 19:27) nusileido Valensijos „Basket“ (6-0) komandai ir nepateko į ketvirtfinalį.

VEF surinko po vienodai pergalių su Nymburko ČEZ (3-3) klubu, tačiau pastarasis pateko dėl geresnio tarpusavio runtynių taškų santykio.

Zavackas per 30 minučių pelnė 17 taškų (1/3 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 3/6 baudų), atkovojo 8, praraado 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Antanas Kavaliauskas per 15 minučių pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

„Basket“: Andrew James Ogilvy 20, Vitoras Faverani 13, Rodrigo San Miguelis 9.

VEF: Donatas Zavackas 17, Sandis Valteris 16, Dairis Bertanis 15, Kasparas Beržinis 10.
Rodyti komentarus

slubisNa nelaikykite tiek ilgai savo nuoskaudų, leptelėjo vieną kartą žmogus, tai jau ir perekiosit visą gyvenimą.Juk ir kontekstas specifinis buvo, paprasčiausiai nervai neišlaikė, po kai kurių sirgalių akibrokštų. Be to jis gi Lietuvos, o ne Kauno pilietis ;)AnonymasKomanda už kurią labai sirgau. Labai norėjau, kad kaimynai laimėtų ir kovotu tolimesniame etape, tačiau tas sirgimas išblėso kai komandoje atsirado vienas žaidėjas kurio kultūringu krepšininku gerbenčiu ne tik save, bet ir priešininkų komandą ir jos gerbėjus nepavadinsi. Labai gaila , kad jis Lietuvos pilietis.


Sutinku pilnai, kad pasikarščiavo leptelėjo negražius žodžius, tai nėra nieko blogo, jeigu pats tai pripažįsti ir paprasčiausiai atsiprašai.

Tačiau jis pradėjo ieškoti ir aiškinti kas yra kaltas, o tai parodo labai žemą žmogaus intelektą ir mąstyseną. Nei šiemet, nei pernai nei iš vieno Lietuvos ryto, Žalgirio ar kitos komandos krepšininko tokių žodžių negirdėjau

Net neįsivaizduoju, kad Valančiųnas ar kas kitas galėtų taip pasakyti.
2012-02-29
Atsakyti
Zmogus yra karstesnio charakterio. Na neislaike, pasake. O pasake tai nebe priezasties, nes buvo izeidinejamas pastoviai. Bet vat jus izeide, tai viskas, tai nebepateisinama. Kas jus tokie esat, po velniu? Pasaulio bambos? Europos uzkampis atsiprasant, kuris niekam neidomus, ne daugiau.
2012-02-29
+1
Atsakyti
Žmonės,
"Jis neleptelejo,jis pasake sventa teisybe!Kaip nesuk ,tokiu infantilu kaip Kaune,nerasi niekur.Kad varzovus uz tai,kad jie aplose ju mylima komanda ,apmetyti skardinemis,reikia buti itin primityviais.O kaip buvo klykiama"F..K" ir rodomas vidutrinis pirstas Panathinaikos zaidejams kai anie Zalgiri aplose haleje?Geda visoje Europoje tie Kauno kvaili reksniai.Donanatas pasake chrestomatine fraze!!!Tiesa ,didele tiesa ,ir nieko ,iskyrus tiesa!Kaunas -meslo kruva!!!"

Mane, kaip kaunietį, labai žeidžia tokie pasisakymai. Nereikia lygint viso miesto mentaliteto su palaikymo grupės veikla. Kaunas tikrai puikus miestas Lietuvos mastais, nusileidžia tik Vilniuj. Pats esu urbanistikos tinklų ir turizmo infrastruktūros specialistas ir puikiai galiu perskaityt miesto organizmą - taip pat ir socialinį. Kaunas turi savo genius loci, kurią, reikia pripažint, griauna visokie treninguoti, piktai nusiteikę piliečiai. Bet meskit to miesto gyventojai akmenį, jei jūsų mieste to nėra! Teko daug kur užsieny pabūvot, tai situacija panaši (ypač Anglija, Olandija, Lenkija...). Aišku, man kaip kauniečiui gėda, kad per Eurolygos varžybas gali girdėt tą nelemtą ir garbės nedarantį f.ck u referee. Šis šūkis ne tik, kad nepadeda, bet dar ir kenkia komandai, pykdo teisėjus ir pan.

O šiaip siūlau visiem būt draugiškesniem, nesipešt tarpusavy dėl ne itin reikšmingų dalykų. Esam tokia maža šalis (be to mažėjam su kiekviena diena), tad geriau palaikykim vieni kitus bent jau užsienio frontuose. O Ž-LR rungtynių metu tikrai nesiūlau draugiškai apsikabint :) bet gal vietoj fizinio smurto ir įžeidinėjimų, rinkitės kurti geresnį palaikymą, banerius (ne žeminančius, bet galbūt subtiliai ironiškus). Ir apskritai, linkiu visiem daugiau pozityvių minčių.

Čia gal jau ir perdaug pompasatiškai užbaigsiu, bet, žmonės, supraskit, kad kiekvienas iš jūsų esat labai svarbus, nes saugot BALTIŠKĄ tapatybę ir lietuvių kalbą - trapius ir unikalius reiškinius pasauliniu mastu.
2012-02-29
+1
Atsakyti
vendy
to slubis

Jis neleptelejo,jis pasake sventa teisybe!Kaip nesuk ,tokiu infantilu kaip Kaune,nerasi niekur.Kad varzovus uz tai,kad jie aplose ju mylima komanda ,apmetyti skardinemis,reikia buti itin primityviais.O kaip buvo klykiama"F..K" ir rodomas vidutrinis pirstas Panathinaikos zaidejams kai anie Zalgiri aplose haleje?Geda visoje Europoje tie Kauno kvaili reksniai.Donanatas pasake chrestomatine fraze!!!Tiesa ,didele tiesa ,ir nieko ,iskyrus tiesa!Kaunas -meslo kruva!!!

Ir taip manyti,visus priverte gauja nesusitupejusiu Kauno kvailiu.Taip taip.Kai matai pusamzius vyrus rekiancius kartu su piemenimis ir kisancius i kameras savo salikus,kita mintis ,neaplanko.Respect Donatui!!!
2012-02-29
+1
Atsakyti
to Žmonės,
Super isdestyta, teisingai cia sirdi atverei. Ir ojojojoi kaip Zavackas blogai pasielge, izeide mat kulturingus inteligentus, kurie rekia ryzas pydaras - tai va uz tokius zodzius viduriniojo pirsto parodymas tikrai per mazai. Ir koks skirtumas kokia plauku spalva??? Tarkim kaip koks ispanas Duenesas atrodo, pamenat toki, kaip is siaubo filmo, tai ka dabar zmogu izeidinet.
2012-02-29
-1
Atsakyti
jo jo
atsilikėliai tie žalfaniai.. Parodė jiem ką turėjo parodyt Zavackas! Bet ko čia stebėtis,juk net savus nušvilpinėjat.. Gėda o ne fanai jūs:p

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-29
-4
Atsakyti
Žmonės,
gal jau užtenka ant to Zavacko varyt? Jo, vieną kartą tikrai negražiai pasielgė, galbūt nėra jis pernelyg kultūringas ir apskritai, bet geriau būkit patys kultūringesni ir ignoruokit jį.

Beje, šiaip jau tai pati halė, teisybės dėlei, pati jį ir išprovokavo. Kiek iš jūsų atlaikytų pastoviai įžeidžiančią skanduotę??? Žmogus gal šeimą, vaikų turi, o jūs gyvuliai šitaip elgiatės.. Ir vardan ko, dėl sporto? OK, sportas toks jau reiškinys, kultūros čia mažai, bet, pamąstykit apie elementarų žmogiškumą??? Juk išties čia tik žaidimas, ar ne?

Pats esu už Žalgirį, bet tokių veiksmų nepateisinu. Ar labai norėtumėt, kad ant jūsų 5k žmonių taip šauktų? Ką? kaip prieš vaikus, žmoną jaustumėtės? Ir dėl ko, net ne dėl sporto, o dėl plaukų spalvos..

Beje, teko būt rungtynėse Ž-LR finaluose, kai Donatas dar žaidė, tai tą nelemtą skanduotę garsiausiai rėkė dar raudonesnių plaukų nesubrendėlis iš fanų tribūnos.

Ir šiaip, žiauru, kas dedas mūsų šaly: VLN-KNS tik 100 km, bet čia aršiausi priešai. Gaila man ne jūsų, bet apskritai savo intelektu ir mentalitetu nykstančios tautos...

Beje, gaila, kad VEF pralošė, tikėjau, kad gali laimėt
2012-02-29
Atsakyti
Gerai tas Zavackas losia, ko cia lojat.
2012-02-28
-1
Atsakyti
Na nelaikykite tiek ilgai savo nuoskaudų, leptelėjo vieną kartą žmogus, tai jau ir perekiosit visą gyvenimą.Juk ir kontekstas specifinis buvo, paprasčiausiai nervai neišlaikė, po kai kurių sirgalių akibrokštų. Be to jis gi Lietuvos, o ne Kauno pilietis ;)

AnonymasKomanda už kurią labai sirgau. Labai norėjau, kad kaimynai laimėtų ir kovotu tolimesniame etape, tačiau tas sirgimas išblėso kai komandoje atsirado vienas žaidėjas kurio kultūringu krepšininku gerbenčiu ne tik save, bet ir priešininkų komandą ir jos gerbėjus nepavadinsi. Labai gaila , kad jis Lietuvos pilietis.
2012-02-28
Atsakyti
Graudus jus...
2012-02-28
-1
Atsakyti
Čia VEF gal specialiai tą ryžiką įsigijo prieš pat dvikovą su Žalgiriu?
2012-02-28
-1
Atsakyti
zavacka is komandos ir viskas bus y geraja puse
2012-02-28
Atsakyti
Anonimas
Tas ryžas atėjas i vef pasmerkė komanda pralaimėt. Net teisėjai ryžu nemėgsta. Teisėjai spjaudo ant ryžu.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-28
+2
Atsakyti
Komanda už kurią labai sirgau. Labai norėjau, kad kaimynai laimėtų ir kovotu tolimesniame etape, tačiau tas sirgimas išblėso kai komandoje atsirado vienas žaidėjas kurio kultūringu krepšininku gerbenčiu ne tik save, bet ir priešininkų komandą ir jos gerbėjus nepavadinsi. Labai gaila , kad jis Lietuvos pilietis.
2012-02-28
+2
Atsakyti

Rašyti komentarą

Vardas:      
  Iš viso: 14

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.