„Grizzlies“ išlygino serijos rezultatą (video, statistika)

2012-05-03 08:48

Rudy Gay buvo sunkiausiai sulaikomas Memfio komandoje
Nuotr. Reuters – Scanpix
Memfio „Grizzlies“ pamiršo skaudžią nesėkmę pirmosiose NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse ir antrajame serijos mače revanšavosi Los Andželo „Clippers“. „Grizzlies“ laimėjo 105:98 (23:26, 28:21, 24:22, 30:29) bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1.

Po šešių iš eilės „Grizzlies“ taškų ketvirtajame kėlinyje ji įgijo didžiausią persvarą rungtynėse – 97:84. Pergalę Memfio ekipa įtvirtino per paskutinę mačo minutę pataikydama 6 iš 10 baudų.

Pirmosiose serijos rungtynėse „Grizzlies“ iššvaistė 27 taškų persvarą ir nusileido vienu tašku.

Kitos dvejos serijos rungtynės bus žaidžiamos Los Andžele.

„Grizzlies“: Rudy Gay 21, O.J. Mayo 20, Mike'as Conley 19, Zachas Randolphas 15, Mareesse'as Speightas 11, Tony Allenas 10.

„Clippers“: Chrisas Paulas 29, Blake'as Griffinas 22 (9 atk. kam.), Mo Williamsas ir Nickas Youngas po 11.