Kokios yra Duranto galimybių ribos? (video)

2012-06-19 18:38
J. A. Adande'as, ESPN
Nuotr.:

Spėjama, kad Kevinas Durantas gali pagerinti Kareemo Abdul-Jabbaro rezultatyvumo rekordą
Spėjama, kad Kevinas Durantas gali pagerinti Kareemo Abdul-Jabbaro rezultatyvumo rekordą
Nuotr. AFP – Scanpix
Įpusėjus Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijai, JAV sporto giganto ESPN analitiką J. A. Adande'ą pastūmėjo link pamąstymų apie tai, kokios yra Oklahomos „Thunder“ lyderio Kevino Duranto galimybių ribos.

Pateikiame NBA apžvalgininko straipsnį.

Kuomet į NBA atėjo Kobe Bryantas, jį beveik iš karto pradėjo lyginti su Michaelu Jordanu. Ir tai buvo suprantama – Jordanas jaunajam Bryantui buvo ir prototipas, ir tikslas. Pagal techniką ir talentą jie iš tiesų labai panašūs, ir nenuostabu, kad būtent Bryantas buvo arčiausiai to, kad galėtų vadintis Jordano įpėdiniu.

O kaip apibūdinti ir su kuo palyginti Durantą? Šį apibūdinimą jam turėtų sugalvoti pats Kobe. Į jį ir kreipiausi. „Tai – 211 cm ūgio mano versija“, – atsakė Bryantas, truputi perdėdamas, kadangi Duranto ūgis siekia 206 cm.

Jei nors sekundei susimąstytum, tai net darosi truputį baisu – lygoje ateina Duranto viešpatavimo epocha. Būtent tai, nes Durantas 8 cm aukštesnis už patį Kobe Bryantą.

Nate'as McMillanas, kuris būdamas JAV rinktinės trenerio asistentu treniravo abu krepšininkus, tvirtina, kad jie iš tiesų labai panašūs. „Bent jau tuo, kad jų negalima įsivaizduoti kuriame nors kitame vaidmenyje. Jie gimė tam žaidimui. Praleidus pakankamai laiko šalia šių vaikinų, supranti, kad jie 90 proc. laiko galvoja apie krepšinį“, – teigė treneris.

Vis dėlto Kevinas yra daug malonesnis vaikinas negu tas pats Kobe. Arba daug malonesnis, negu Chrisas Paulas – dar viena jauna superžvaigždė. Durantas prieš kiekvienas rungtynes bėga apkabinti savo mamą, o Paulas aiškiai leido suprasti – jis dėl kiekvienos pergalės pasiryžęs nugalėti netgi savo mamą.

Bet pagrindinis Kevino bruožas yra tai, kad kol krepšinio visuomenė yra linkusi koncentruotis tik į rezultatą (paklauskite LeBrono Jameso), Durantas visų pirma koncentruojasi į jo pasiekimo metodus.

„Visada sekiau Bryantą ir jo minčių darbą: kaip jis ruošiasi rungtynėms, kaip peržiūri varžovų vaizdo įrašus, kaip nuolat stengiasi savo arsenale atrasti kažką naujo. Kojų darbas, dėmesys, kantrybė... Aš to mokausi kiekvieną dieną. Žinau, kad dirbu labai sunkiai. Tai užtruks kurį tai laiką, bet aš pasieksiu tokį patį lygį“, – dėstė Durantas.

Atkreipkite dėmesį į svarbią detalę – Durantas tik ruošiasi pasiekti Bryanto lygį, o juk jis turi pagrindo manyti, kad mažiausiai jau dabar yra labai arti šito lygio. 

Jis šį sezoną aplenkė Bryantą rezultatyviausių žaidėjų sąraše, laimėjo savo trečią rezultatyviausio žaidėjo titulą iš eilės, finišavo antras naudingiausio sezono žaidėjo apklausoje dviem vietomis aplenkęs Bryantą. Galiausiai jis Bryantą eliminavo iš atkrintamųjų.

Atsakingais momentais NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje Bryantas asmeniškai dengė Durantą. Pavyzdžiui, ketvirtame kėlinyje antrose ir ketvirtose serijos rungtynėse. Ir tais momentais „Thunder“ savo lyderio pastangomis išsiverždavo į priekį. Tuo tarpu Kobe būdavo bejėgis prieš Durantą, kuris jį dengė asmeniškai. Šį varžymąsį buvo labai įdomu stebėti.

Durantas po grubios pražangos parvertė ant parketo savo principinį varžovą ir buvo matyti, kaip „gero vaikino“, norinčio paduoti ranką nugalėtam priešininkui, instinktas grumiasi su atkrintamųjų etika, kuri draudžia šitą. Galų gale „blogasis Durantas“ nugalėdavo.

Tarp kitko, Durantas nugalėjo ne tik Bryantą, kuris pats jį pavadino „galbūt geriausiu mano epochos krepšininku“, bet ir didį snaiperį Dirką Nowitzki, taip pat ir daugelio nuomone puikiausią visų laikų sunkųjį krašto puolėją Timą Duncaną. Jeigu „Thunder“ sugebės nugalėti ir „Heat“, tai vadinsis, jog Durantas nugalėjo ir LeBroną Jamesą – vienintelį, jį aplenkusį dėl sezono naudingiausio žaidėjo titulo.

„Jei jis bus sveikas, tai tikrai pateks tarp didžiųjų žaidėjų visoje krepšinio istorijoje“, – sakė Derekas Fisheris, neseniai tapęs Duranto partneriu.

Nesunku atspėti, kad dabar arba šiek tiek vėliau jis su savo klubu laimės čempionatą – „Thunder“ sudėtis apie tai aiškiai užsimena. Jis jau turi pasaulio čempionato medalį, ko gero bus ir auksinis olimpinis medalis. Naudingiausio žaidėjo titulas taip pat niekur nedings. O kas toliau?

„Jie niekada nekalba apie savo būsimą vietą istorijoje. Jis tiesiog visą laiką stengiasi tapti geresniu, – apie Durantą kalbėjo jo artimas draugas Randy Williamsas. – Jį nuolatos lygina su Kobe arba su kitomis megažvaigždėmis, bet Kevinas visada numoja į tai ranka leisdamas suprasti, kad jis dar ne tame lygyje: „Man dar reikia patobulėti.“

Durantas yra linkęs į savikritiką. Galima pastebėti, kaip jis pyksta ant savęs po neteisingų sprendimų. „Aš visada didžiuojuosi tuo, kad esu efektyvus žaidėjas, bet savo pirmą sezoną NBA buvau visai neefektyvus. Blogai mečiau, klydau, praradinėjau kamuolį, priimdavau neteisingus sprendimus. Šita pamoka mane išmokė geriau ruoštis rungtynėms, daugiau treniruotis, būti susikaupusiam.“

Nuo tada jis krepšį atakuodavo nemažesniu nei 48 proc. taiklumu, geriau perduodavo kamuolį ir geriau gynėsi. Pamoka išėjo į naudą.

Kada Duranto paklausė, koks istorinis duetas galėjo būti pavyzdžiu jo duetui su Russellu Westbrooku, jis iš pradžių paminėjo Magicą Johnsoną ir Jamesą Worthy, bet pagalvojęs pakeitė nuomonę ir pasakė – Tony Parkeris ir Timas Duncanas.

„Ne todėl, kad save laikau tokiu pat meistru, kaip Duncanas, o Russellą tokiu kaip Parkeris. Tiesiog jų pasiekimai tokie, kad mums yra ko siekti“, – pareiškė Durantas.

Į klausimą, ko būtent jis norėtų pasiskolinti iš žymios „Spurs“ poros, Durantas pasakė: „Tris dalykus – ilgaamžiškumą, pergales ir titulus.“

Žodis „ilgaamžiškumas“ patraukė „Thunder“ generalinio direktoriaus Samo Presto dėmesį. Jam svarbu matyti, kad jo pagrindinė žvaigždė, visai dar jaunas žmogus, galvoja apie ateitį ir protingai rūpinasi savimi. Ledo paketai, pririšti prie visai sveikų kelių po kiekvienų rungtynių – tai rodiklis.

„Jo pliusas yra tai, kad jis stengiasi suprasti procesą“, – sakė generalinio direktoriaus padėjėjas Troy Weaveris.

„Kevinas niekada nebūna blogas treniruotėse vien dėl to, kad jis norėtų save palepinti. Jis iš savęs išspaudžia viską kiekvieną dieną ir mes visi paskui jį einame“, – papildė „Thunder“ vyriausiasis treneris Scottas Brooksas.

Tai kaip aukštai gali pakilti Durantas? Koks jo tikslas? Mano nuomone, jis turi būti nusitaikęs į 38387 taškus, kuriuos per karjerą surinko Kareemas Abdul-Jabbaras, o paprasčiau tariant – rezultatyviausio žaidėjo titulas NBA istorijoje.

Per pirmus penkis karjeros sezonus Durantas, sužaidęs 380 rungtynių, surinko 9978 taškus. Abdul-Jabbaras buvo surinkęs 12172 taškus per 402 susitikimus. Dėl lokauto sutrumpintas sezonas pakenkė „Thunder“ lyderiui, bet jau kitą sezoną jis turės progą pasitempti – laukia 82 mačai. Abdul-Jabbaras savo šeštame sezone dėl traumos sužaidė tik 65 rungtynes.

Didelis Duranto pranašumas tame, kad jis į NBA atėjo 19 metų. Abdul-Jabbaras universitete mokėsi iki 22 metų. Atitinkamai – Kevinui nereikia žaisti iki 41 metų, kaip žymiajam „Lakers“ vidurio puolėjui, kad pagerintų rekordą. Sakykime, jei jaunuolis per sezoną žais po 80 rungtynių 14 metų (t.y. kol jam bus 37 metai) ir įmes vidutiniškai po 26 taškus – jis pasieks 39000 taškų. 

Ir tai bus pasiekimas, kurio jis nusipelnė – būti geriausiai „šaudančiam“ krepšinio arenoje. Ir būti ne šiaip šlovės muziejaus nariu, o tapti nariu elitinio klubo, kurį sudaro keletas pavardžių, pretenduojančių į paties geriausiojo titulą.

Tačiau Duranto visos šios prognozės nejaudina. „Jis žaidžia be to papildomo „bagažo“ už nugaros. Jis tiesiog žaidžia negalvodamas apie savo vaidmenį ir savo pasiekimus. Jis niekada neišeina į aikštelę galvodamas apie tai, kad kažkam reikia kažką įrodyti. Negalvoja apie jokį „Duranto palikimą“. Jis netgi nežino, kur yra jo lubos. Tiesiog žaidžia ir tiek“, – taip jį reziumavo daug savo amžiuje matęs Fisheris.

Ką gi, pažiūrėsime, kur nuves Durantą jo berniukiškas požiūris į mylimą žaidimą.Rodyti komentarus

Durantas niekad neprilygs Jamesui ir jo armijai
2012-06-22
-1
Atsakyti
Kareivuxxx
Kiek tau metu TDay ?
2012-06-21
+5
Atsakyti
MindTDaYVafliarijusTDaYHis_AirnessTDaYMan tai net baisu galvot apie tai, kiek jis gali pasiekt, jau dabar be jokios konkurencijos geriausias žaidėjas lygoj, tai blem kas dar iš jo gali gautis, gi tik 23 metai...Manau, kad išlikus sveikam ir nepasidavus pingams ir arogancijai, jeigu jis tokios išvis turi, gali geriausiu ever baigtVienintelis dalykas kuriuo jis lenkia LBJ, tai scoring'as, ir tai vos ne vos permeta LeBrona.Vidutiniskai 3 asistai ir 4 klaidos (:D).. Durantas vos uz Kobe geresnis, ir tai tik del jo amziaus. Ka jau kalbet apie LeBrona.Kol kas fiinale puikiai matosi koks jis geriausias zaidejas. Absoluciai nieko nedaro, tik taskus vercia. Per pirmas 3 rungtynes - 5 asistai, 9 klaidos. Isbega, uzmeta tasku ir vsio. LeBronas primeta beveik tiek pat tasku, bet visur kitur geriau losia. Aisku ginyboj stebuklu nedaro, bet negali sakyt kad ir KD labai jau gerai ginasi.Gal, jeigu toliau tobules, ismoks zaist komandai ir pagerins ginyba, taps vertu to titulo. Jo ir LeBrono dvikova idealiai nusako ju apdovanojimai - vienas sluoja scoring titles, kitas MVP. Manau visiem aisku kuri sunkiau laimet..Nesąmonė, ginas jau dabar geriau už LBJ, nu gerai, realiai didžioji dalis lygos už LBJ geriau ginas, bet still, jei ne westbrookas durantas mestų šiuose finaluose 40 taškų easily ir OKC jau dabar užbaigę seriją būtų, bet aišku, ką padarysi kai Brooksas idiotas.Ar tu durnas ar apsimeti tokiu? Durantas uz LBJ geriau ginasi? UMAD BRO? Ar tu supranti kad KD tiktai moka taskus daryt daugiau visiskai nieko? Tokiu zaideju metiku kaip KD yra pilnas NBA.Tokio kaip Duranto lygoj niekada nebuvo, jis gali laisvai mest iš devynių metrų, jam tai ne problema. Tu pasižiūrėk kaip jis baudas meta, kiti žaidėjai kažkokius ritualus turi, tas pyst vieną kartą atmuša ir paleidžia į kašę, sėdi 90 procentų jo baudų.Tai, kad Durantas outshine'ina LBJ gynyboj šioj serijojDurantas 30 ppg su 55 % FG 37 % 3pt, tuo tarpu LeBronas 29 ppg su 47 % FG ir 23 % 3ptAnt perimetro easily geresnis gynėjas, tiek, kad pasistumdyt kai tenka masės trūkstaKo rebounds nepridejai ? Assists? Visi zinom, akd jis scoreris...


Dafaq? Kalba eina apie Lebrono gynyba, asistai neturi nieko bendro su jo gynyba o.O
2012-06-21
+2
Atsakyti
TDaYVafliarijusTDaYHis_AirnessTDaYMan tai net baisu galvot apie tai, kiek jis gali pasiekt, jau dabar be jokios konkurencijos geriausias žaidėjas lygoj, tai blem kas dar iš jo gali gautis, gi tik 23 metai...Manau, kad išlikus sveikam ir nepasidavus pingams ir arogancijai, jeigu jis tokios išvis turi, gali geriausiu ever baigtVienintelis dalykas kuriuo jis lenkia LBJ, tai scoring'as, ir tai vos ne vos permeta LeBrona.Vidutiniskai 3 asistai ir 4 klaidos (:D).. Durantas vos uz Kobe geresnis, ir tai tik del jo amziaus. Ka jau kalbet apie LeBrona.Kol kas fiinale puikiai matosi koks jis geriausias zaidejas. Absoluciai nieko nedaro, tik taskus vercia. Per pirmas 3 rungtynes - 5 asistai, 9 klaidos. Isbega, uzmeta tasku ir vsio. LeBronas primeta beveik tiek pat tasku, bet visur kitur geriau losia. Aisku ginyboj stebuklu nedaro, bet negali sakyt kad ir KD labai jau gerai ginasi.Gal, jeigu toliau tobules, ismoks zaist komandai ir pagerins ginyba, taps vertu to titulo. Jo ir LeBrono dvikova idealiai nusako ju apdovanojimai - vienas sluoja scoring titles, kitas MVP. Manau visiem aisku kuri sunkiau laimet..Nesąmonė, ginas jau dabar geriau už LBJ, nu gerai, realiai didžioji dalis lygos už LBJ geriau ginas, bet still, jei ne westbrookas durantas mestų šiuose finaluose 40 taškų easily ir OKC jau dabar užbaigę seriją būtų, bet aišku, ką padarysi kai Brooksas idiotas.Ar tu durnas ar apsimeti tokiu? Durantas uz LBJ geriau ginasi? UMAD BRO? Ar tu supranti kad KD tiktai moka taskus daryt daugiau visiskai nieko? Tokiu zaideju metiku kaip KD yra pilnas NBA.Tokio kaip Duranto lygoj niekada nebuvo, jis gali laisvai mest iš devynių metrų, jam tai ne problema. Tu pasižiūrėk kaip jis baudas meta, kiti žaidėjai kažkokius ritualus turi, tas pyst vieną kartą atmuša ir paleidžia į kašę, sėdi 90 procentų jo baudų.Tai, kad Durantas outshine'ina LBJ gynyboj šioj serijojDurantas 30 ppg su 55 % FG 37 % 3pt, tuo tarpu LeBronas 29 ppg su 47 % FG ir 23 % 3ptAnt perimetro easily geresnis gynėjas, tiek, kad pasistumdyt kai tenka masės trūksta


Ko rebounds nepridejai ? Assists? Visi zinom, akd jis scoreris...
2012-06-20
-1
Atsakyti
VafliarijusTDaYHis_AirnessTDaYMan tai net baisu galvot apie tai, kiek jis gali pasiekt, jau dabar be jokios konkurencijos geriausias žaidėjas lygoj, tai blem kas dar iš jo gali gautis, gi tik 23 metai...Manau, kad išlikus sveikam ir nepasidavus pingams ir arogancijai, jeigu jis tokios išvis turi, gali geriausiu ever baigtVienintelis dalykas kuriuo jis lenkia LBJ, tai scoring'as, ir tai vos ne vos permeta LeBrona.Vidutiniskai 3 asistai ir 4 klaidos (:D).. Durantas vos uz Kobe geresnis, ir tai tik del jo amziaus. Ka jau kalbet apie LeBrona.Kol kas fiinale puikiai matosi koks jis geriausias zaidejas. Absoluciai nieko nedaro, tik taskus vercia. Per pirmas 3 rungtynes - 5 asistai, 9 klaidos. Isbega, uzmeta tasku ir vsio. LeBronas primeta beveik tiek pat tasku, bet visur kitur geriau losia. Aisku ginyboj stebuklu nedaro, bet negali sakyt kad ir KD labai jau gerai ginasi.Gal, jeigu toliau tobules, ismoks zaist komandai ir pagerins ginyba, taps vertu to titulo. Jo ir LeBrono dvikova idealiai nusako ju apdovanojimai - vienas sluoja scoring titles, kitas MVP. Manau visiem aisku kuri sunkiau laimet..Nesąmonė, ginas jau dabar geriau už LBJ, nu gerai, realiai didžioji dalis lygos už LBJ geriau ginas, bet still, jei ne westbrookas durantas mestų šiuose finaluose 40 taškų easily ir OKC jau dabar užbaigę seriją būtų, bet aišku, ką padarysi kai Brooksas idiotas.Ar tu durnas ar apsimeti tokiu? Durantas uz LBJ geriau ginasi? UMAD BRO? Ar tu supranti kad KD tiktai moka taskus daryt daugiau visiskai nieko? Tokiu zaideju metiku kaip KD yra pilnas NBA.


Tokio kaip Duranto lygoj niekada nebuvo, jis gali laisvai mest iš devynių metrų, jam tai ne problema. Tu pasižiūrėk kaip jis baudas meta, kiti žaidėjai kažkokius ritualus turi, tas pyst vieną kartą atmuša ir paleidžia į kašę, sėdi 90 procentų jo baudų.

Tai, kad Durantas outshine'ina LBJ gynyboj šioj serijoj

Durantas 30 ppg su 55 % FG 37 % 3pt, tuo tarpu LeBronas 29 ppg su 47 % FG ir 23 % 3pt

Ant perimetro easily geresnis gynėjas, tiek, kad pasistumdyt kai tenka masės trūksta
2012-06-20
-5
Atsakyti
fianlo serijoj sioj jo ribos,james deda duranta i pavesi,o siaip tai bus visai nerealus durantas,ne slb jaunas dar,pasieks visas aukstumas jis imanomas tik manu,kad neaplenks abdul jabaro
2012-06-20
+2
Atsakyti
VafliarijusAr tu durnas ar apsimeti tokiu? Durantas uz LBJ geriau ginasi? UMAD BRO? Ar tu supranti kad KD tiktai moka taskus daryt daugiau visiskai nieko? Tokiu zaideju metiku kaip KD yra pilnas NBA.


Na kad Lebronas geriau uz Duranta ginasi tai manau suprast nesunku, Lebronas apskritai lygoje vienas geriausiai besiginanciu, kai esi tokio sudejimo ir toks greitai kur tu nesiginsi gerai. Jis praktiskai gali bet kuria pozicija dengti. Bet Duranta tu cia irgi nepelnytai nuvertini, cia pasiskaicius atrodo kad galima megti tik viena krepsininka is situ 3 - Kobe, Lebronas, Durantas.

Jeigu lyga butu pilna Durantu jis dabar finaluose nezaistu ir nebutu antras MVP rinkimuose. Nerealus zaidejas ir dar tikrai tobules.
2012-06-20
+16
Atsakyti
Woo_haaazaideju lyginimas buvo, yra ir bus totaliai apgailetinas dalykas... bet tokie apgailetini dalykai pats tas NBA cirkui, taip, kad nieko nuostabaus


Kodel? Jeigu yra rungtyniu irasai, statistika, rekordai ir t.t. kodel negalima zaideju lyginti? Lygiai ta pati darom europoj ir lietuvelej. Ieskom antro Jasikeviciaus, lyginam europos zaidejus su NBA zvaigzdem ir t.t. Kodel Siskauskas buvo vadintas Baltu Pipenu?
2012-06-20
+2
Atsakyti
TDaYHis_AirnessTDaYMan tai net baisu galvot apie tai, kiek jis gali pasiekt, jau dabar be jokios konkurencijos geriausias žaidėjas lygoj, tai blem kas dar iš jo gali gautis, gi tik 23 metai...Manau, kad išlikus sveikam ir nepasidavus pingams ir arogancijai, jeigu jis tokios išvis turi, gali geriausiu ever baigtVienintelis dalykas kuriuo jis lenkia LBJ, tai scoring'as, ir tai vos ne vos permeta LeBrona.Vidutiniskai 3 asistai ir 4 klaidos (:D).. Durantas vos uz Kobe geresnis, ir tai tik del jo amziaus. Ka jau kalbet apie LeBrona.Kol kas fiinale puikiai matosi koks jis geriausias zaidejas. Absoluciai nieko nedaro, tik taskus vercia. Per pirmas 3 rungtynes - 5 asistai, 9 klaidos. Isbega, uzmeta tasku ir vsio. LeBronas primeta beveik tiek pat tasku, bet visur kitur geriau losia. Aisku ginyboj stebuklu nedaro, bet negali sakyt kad ir KD labai jau gerai ginasi.Gal, jeigu toliau tobules, ismoks zaist komandai ir pagerins ginyba, taps vertu to titulo. Jo ir LeBrono dvikova idealiai nusako ju apdovanojimai - vienas sluoja scoring titles, kitas MVP. Manau visiem aisku kuri sunkiau laimet..Nesąmonė, ginas jau dabar geriau už LBJ, nu gerai, realiai didžioji dalis lygos už LBJ geriau ginas, bet still, jei ne westbrookas durantas mestų šiuose finaluose 40 taškų easily ir OKC jau dabar užbaigę seriją būtų, bet aišku, ką padarysi kai Brooksas idiotas.


Ar tu durnas ar apsimeti tokiu? Durantas uz LBJ geriau ginasi? UMAD BRO? Ar tu supranti kad KD tiktai moka taskus daryt daugiau visiskai nieko? Tokiu zaideju metiku kaip KD yra pilnas NBA.
2012-06-20
+2
Atsakyti
Mikis
O Diurantas dar ir dainuoja ? Tikrai talentas :)
2012-06-20
-2
Atsakyti
zaideju lyginimas buvo, yra ir bus totaliai apgailetinas dalykas... bet tokie apgailetini dalykai pats tas NBA cirkui, taip, kad nieko nuostabaus
2012-06-20
-1
Atsakyti
Debilai
Kas per ekspertai ten... Už savo buką nuomonę dar ir pinigus gauna.. Kurioj vietoj Durantas geresnis už James?! Durantala daugiau nieko nedaro, nesigina, nepasuoja, nekovoja kamuolių, tik taškus pelnyt sugeba ir jau geriausias NBA žaidėjas?!
2012-06-20
+2
Atsakyti
TDaYHis_AirnessTDaYMan tai net baisu galvot apie tai, kiek jis gali pasiekt, jau dabar be jokios konkurencijos geriausias žaidėjas lygoj, tai blem kas dar iš jo gali gautis, gi tik 23 metai...Manau, kad išlikus sveikam ir nepasidavus pingams ir arogancijai, jeigu jis tokios išvis turi, gali geriausiu ever baigtVienintelis dalykas kuriuo jis lenkia LBJ, tai scoring'as, ir tai vos ne vos permeta LeBrona.Vidutiniskai 3 asistai ir 4 klaidos (:D).. Durantas vos uz Kobe geresnis, ir tai tik del jo amziaus. Ka jau kalbet apie LeBrona.Kol kas fiinale puikiai matosi koks jis geriausias zaidejas. Absoluciai nieko nedaro, tik taskus vercia. Per pirmas 3 rungtynes - 5 asistai, 9 klaidos. Isbega, uzmeta tasku ir vsio. LeBronas primeta beveik tiek pat tasku, bet visur kitur geriau losia. Aisku ginyboj stebuklu nedaro, bet negali sakyt kad ir KD labai jau gerai ginasi.Gal, jeigu toliau tobules, ismoks zaist komandai ir pagerins ginyba, taps vertu to titulo. Jo ir LeBrono dvikova idealiai nusako ju apdovanojimai - vienas sluoja scoring titles, kitas MVP. Manau visiem aisku kuri sunkiau laimet..Nesąmonė, ginas jau dabar geriau už LBJ, nu gerai, realiai didžioji dalis lygos už LBJ geriau ginas, bet still, jei ne westbrookas durantas mestų šiuose finaluose 40 taškų easily ir OKC jau dabar užbaigę seriją būtų, bet aišku, ką padarysi kai Brooksas idiotas.


Aha...Durantas geriau uz Jamesa ginasi...Netgi daugelis NBA zaideju uz Jamesa geriau ginasi...Brooksas idiotas...Idomu idomu...Kazin ka dar pasakysi...
2012-06-20
+3
Atsakyti
Spree
Panasiai rasai, kaip rezultatus spelioji...nenoriu as taves izeidineti, bet baik tas nesamones viena diena rasineti...
2012-06-20
Atsakyti
His_AirnessTDaYMan tai net baisu galvot apie tai, kiek jis gali pasiekt, jau dabar be jokios konkurencijos geriausias žaidėjas lygoj, tai blem kas dar iš jo gali gautis, gi tik 23 metai...Manau, kad išlikus sveikam ir nepasidavus pingams ir arogancijai, jeigu jis tokios išvis turi, gali geriausiu ever baigtVienintelis dalykas kuriuo jis lenkia LBJ, tai scoring'as, ir tai vos ne vos permeta LeBrona.Vidutiniskai 3 asistai ir 4 klaidos (:D).. Durantas vos uz Kobe geresnis, ir tai tik del jo amziaus. Ka jau kalbet apie LeBrona.Kol kas fiinale puikiai matosi koks jis geriausias zaidejas. Absoluciai nieko nedaro, tik taskus vercia. Per pirmas 3 rungtynes - 5 asistai, 9 klaidos. Isbega, uzmeta tasku ir vsio. LeBronas primeta beveik tiek pat tasku, bet visur kitur geriau losia. Aisku ginyboj stebuklu nedaro, bet negali sakyt kad ir KD labai jau gerai ginasi.Gal, jeigu toliau tobules, ismoks zaist komandai ir pagerins ginyba, taps vertu to titulo. Jo ir LeBrono dvikova idealiai nusako ju apdovanojimai - vienas sluoja scoring titles, kitas MVP. Manau visiem aisku kuri sunkiau laimet..


Nesąmonė, ginas jau dabar geriau už LBJ, nu gerai, realiai didžioji dalis lygos už LBJ geriau ginas, bet still, jei ne westbrookas durantas mestų šiuose finaluose 40 taškų easily ir OKC jau dabar užbaigę seriją būtų, bet aišku, ką padarysi kai Brooksas idiotas.
2012-06-20
-5
Atsakyti
pasirodo nesiskaiciuoja
Karreemsa imetes virs 45000 tasku jei skaiciuoti dar ir playofus.
2012-06-20
+2
Atsakyti
del duranto statistikos
Nesupratau siek tiek - ar atkrintamuju varzybu statisitkos nesiskaiciuoja? Nes per atkrintamases jis jau dabar yra imetes 1175 taskus.
2012-06-20
-2
Atsakyti
Spree
Tday >>>>eilini syki slapiu skudu per veida ;DDDDD
2012-06-20
+3
Atsakyti
me
KD pagrinde tik mest moka, nlb prasiverzti po kase moka ir pan..ar kada matet ,kad jis mestu is kaires rankos ar pan,jis turi auksines rankas,bet vien su jom jis nebus toks geras

kaip james ar jordan.....
2012-06-20
+1
Atsakyti
Dainiux20His_Airness Durantas vos uz Kobe geresnis, ir tai tik del jo amziaus. Ka jau kalbet apie LeBrona.Kol kas fiinale puikiai matosi koks jis geriausias zaidejas. Absoluciai nieko nedaro, tik taskus vercia. Per pirmas 3 rungtynes - 5 asistai, 9 klaidos. Isbega, uzmeta tasku ir vsio. LeBronas primeta beveik tiek pat tasku, bet visur kitur geriau losia. Aisku ginyboj stebuklu nedaro, bet negali sakyt kad ir KD labai jau gerai ginasi.Gal, jeigu toliau tobules, ismoks zaist komandai ir pagerins ginyba, taps vertu to titulo. Jo ir LeBrono dvikova idealiai nusako ju apdovanojimai - vienas sluoja scoring titles, kitas MVP. Manau visiem aisku kuri sunkiau laimet..Ir kuri? manau taip lengva pelnyt scoring titula normaliu % pataikymu? Tegul lbj pabando ir nuskandins ne tik save bet ir savo komanda. Tad nieko doro nepasakyta, ta pati duranta imetus i miami prie wade/bosh manau assist isaugtu , issaugtu ir rebound - nes neturi normaliu centru, aplamai jokiu. Vienas turi mase ir zaidzia jegos zaidima, kitas taikles ilgas rankas ir nesibaido atakuot is tolimiau. Bet viskas ateity, ir tikrai pralenks visus hof jei taip tubules ir nenustos siekt auksciausios ribos.


Sakai Jameso tokie stats, todel, kad losia Majamyje?Kazkaip zaidziant Klyvlende jo stats dar didesni buvo.Taciau amzius Duranto pusej ir jis turi laiko, bet nereikia kalbet, kad jis dabar geriausias ar dar kokias nesamones, kai be scoringo nieko nemoka, o, kai tai nepeaina tampa visiskai nenaudingu.
2012-06-20
-1
Atsakyti

Komentuoti

Vardas:      
  Iš viso komentarų: 86

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.