Tunisas davė pamoką Nigerijai, tačiau pastaroji išnešė sveiką kailį (foto, statistika)

2012-07-29 12:50

Tuniso rinktinė Nigerijos krepšininkams davė pamoką, kad krepšinis žaidžiamas ne dvidešimt, o keturiasdešimt minučių, tačiau Afrikos turnyro čempionams pergalės iškovoti nepavyko. Adelo Tlatli auklėtiniai Londono A grupės mače 56:60 (7:18, 16:14, 8:13, 25:15) neatsilaikė prieš Nigerijos krepšininkus.

Mačą Tuniso rinktinė pradėjo darydama vieną klaidą po kitos. Sužaidus apie 16 minučių Afrikos čempionai jau buvo suklydę 11 kartų, o jų klaidomis pasinaudoję Nigerijos krepšininkai susikrovė 19 taškų persvarą – 29:10.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui Tuniso rinktinės deficitas dar siekė 14 taškų (31:45), bet Nigerijos rinktinė per anksti patikėjo pergale ir vos nebuvo už tai nubausta.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei Tunisas priartėjo iki 2 taškų (54:56), tačiau svarbiausiomis mačo akimirkomis nesugebėjo apsiginti ir už tai sumokėjo pergale.

Pergalės iškovoti Nigerijos rinktinei nesutrukdė net ir labai prastas pataikymas tiek nuo tritaškio, tiek nuo baudų metimo linijos. Afrikiečiai pataikė vos 2 tritaškius iš 13 ir 18 baudų iš 31.

Nigerijos krepšininkai bus Lietuvos rinktinės varžovai antrajame mače. Tuo tarpu Tunisas antrajame mače jėgas išmėgins su JAV žaidėjais.

Nigerijos rinktinė: Alade‘as Aminu 15 (9 atk. kam.), Ike Diogu 13 (10 atk. kam.), Al-Farouqas Aminu 10, Tony Skinnas 7.

Tuniso rinktinė: Amine‘as Rzigas 18, Macramas Ben Romdhane‘as (12 atk. kam., 7 kld.) ir Marouanas Kechridas po 12, Mouradas El Mabroukas 8.