20-metės neprilygo ispanėms

2012-08-18 11:18

Santa Okockytė prametė visus penkis mestus tritaškius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pergalingai Vengrijos Debreceno mieste pradėjusi Europos jaunimo (iki 20 metų) merginų čempionatą, Lietuvos rinktinė (1-1) neturėjo jokių šansų antrame pirmenybių mače. Daliaus Ubarto auklėtinės A grupės rungtynėse 55:93 (14:20, 13:21, 13:25, 15:27) nepasipriešino Ispanijos (2-0) krepšininkėms.

Varžovės dar pirmame kėlinyje sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą (18:8, 7-ąją min.), tačiau lietuvės į giliausią duobę įkrito grįžusios po ilgosios pertraukos.

Santa Okockytė pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki 14 taškų (29:43, 22-ąją min.), bet tai buvo paskutinis mūsiškių pasispardymas. Ispanės šovė į priekį 19:0 ir nugalėtojas tapo aiškus (62:29, 26-ąją min.).

Lietuvės šiame mače dvitaškius mėtė beveik dvigubai prasčiau už varžoves (35 proc. prieš 62,3 proc.), pralaimėjo kovą dėl kamuolių (32:42) bei šešiskart mažiau atliko rezultatyvių perdavimų (3:18).

Lietuva: Santa Okockytė 14 (0/5 trit.), Kristė Druskytė 11, Laura Svarytė 10, Monika Grigalauskytė 8.

Ispanija: Queralt Casas 18, Elena Diaz 16, Maarta Claret 16, Inmaculada Zanoguera 10.

Paskutinėse grupės rungtynėse lietuvėms iššūkį mes baltarusės, o pergalė užtikrintų vietą ketvirtfinalyje.