„Sūduva-Mantinga“ nusileido Superlygos vicečempionams

2012-09-11 22:42
Nuotr.:

Sezonui Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) besirengianti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda antradienį per draugiškas rungtynes 70:86 (20:18, 11:22, 17:22, 22:24) nusileido Druskininkuose stovyklaujantiems Surguto „Universitet-Yugra“ krepšininkams.

Marijampoliečiai prieš Rusijos Superlygos vicečempionus pirmavo tik pirmoje rungtynių dalyje. Prieš didžiąją pertrauką rusai spurtavo ir įgijo 9 taškų pranašumą (40:31). Antrajame kėlinyje toliau vyko kieta vyriška kova, tačiau lietuviams pavyti dviženklį pranašumą įgijusių rusų nepavyko.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Vladimiras Shevelis, pelnęs 21 tašką. Antonas Ageevas pridėjo 15, Aleksandras Miloserdovas – 13 taškų.

„Sūduvos-Mantingos“ komandoje pasižymėjo po 15 taškų surinkę Aurimas Birgelis, Audrius Mineikis ir Aivaras Žibūda. Žilvinas Kuklierius įmetė – 10, Karolis Pupinis – 9 taškus.