Stipriausia 3x3 komanda nugalėjo ir LKL krepšininkų ekipą (video, foto)

2012-11-26 17:47

Nacionalinio turo nugalėtoja tapo „Wurth“ komanda iš Vilniaus
Nuotr. V.Mikaitis
Sekmadienį Pasvalyje stipriausios Lietuvos 3x3 komandos kovojo pirmajame „Pieno žvaigždžių“ Lietuvos 3x3 lygos (L3L) Nacionaliniame ture. Suaugusiųjų grupėje nepralenkiama buvo „Wurth“ komanda iš Vilniaus, o jaunimo (iki 18 metų) grupėje triumfavo „Gargždų pramogų“ ekipa.

Į Pasvalį atvykę trise ir visas rungtynes žaidę be keitimų, „Wurth“ šventės pabaigoje gavo progą išmėginti jėgas su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ legionieriais. „Pieno žvaigždžių“ komandai atstovavo Trevonas Hughesas, Tyrellas Biggsas, Bookeris Woodfoxas ir Yancy Gatesas, tačiau „Wurth“ parodomosiose rungtynėse šventė pergalę 16:9.

„Wurth“ komanda finale nugalėjo kitą Pasvalio ekipą – „Melioraciją“. Iš Regionų krepšinio lygoje (RKL) žaidžiančių krepšininkų sudaryta ekipa turnyre dalyvavo šeimininkų teisėmis ir netikėtai nužygiavo iki pat finalo.

Čempionais tapo: Rokas Anuškevičius, Pavelas Braknys ir Karolis Raginis. Jiems atiteko pagrindinis turnyro prizas – 600 litų. Iš viso turnyro prizinį fondą sudarė 1500 litų.

Trečią vietą Nacionaliniame ture iškovojo „Solo gym“ komanda iš Šiaulių, finale 11:5 pranokusi „Likimas aiškus“ iš Kauno.

Jaunimo grupėje nepralenkiami buvo „Gargždų pramogų“ krepšininkai. Jie finale 20:13 pranoko „Bortukus“ iš Kauno. Trečią vietą iškovojo „Dviratis“ iš Šiaulių, 14:9 įrodęs pranašumą prieš „Rytą“ iš Klaipėdos.

Iš viso „Pieno žvaigždžių“ arenoje, kurioje vyksta ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynės, dalyvavo 33 komandos – 24 suaugusiųjų ir 9 jaunimo. Šis turnyras buvo įtrauktas ir į oficialų FIBA 3x3 varžybų kalendorių.

Tarp grupių etapo ir atkrintamųjų varžybų vyko dvejos individualios rungtys. „Karavano“ ir „Snaiperio“ konkursuose varžėsi virš 50 krepšininkų. „Karavano“ rungtį laimėjo šiaulietis Linas Stankus, o geriausiu snaiperiu, vietos publikos džiaugsmui, tapo „Melioracijos“ atstovas Eimantas Aukštikalnis.

Gausiai susirinkusius vietos žiūrovus ir varžybų dalyvius linksmino „Žalgirio“ šokėjos.

Nacionaliniai turai – tai „Pieno žvaigždžių“ Lietuvos 3x3 lygos varžybų dalis, kartą per mėnesį vykstanti vis kitame mieste. Gruodžio 16 d. šios varžybos vyks Prienuose, naujojoje „Rūdupio“ salėje.