Kalniečio vedama „Lokomotiv“ patiesė Baltarusijos čempionus

2013-01-26 21:00

Manto Kalniečio ir Aleksandro Maričiaus duetas vedė Krasnodaro „Lokomotiv“ (8-4) ekipą į aštuntąją pergalę VTB Vieningoje lygoje. Rusijos klubas išvykoje 80:64 (15:11, 13:18, 22:16, 30:19) parklupdė be pergalių liekančius Minsko „Tsmoki“ (0-12) krepšininkus iš Baltarusijos.

Nuo pirmųjų mačo minučių į priekį išsiveržę svečiai pirmavo visą susitikimo laiką. Baltarusijos čempionai minimalią persvarą (29:28) trumpam buvo įgiję tik baigiantis antrajam ketvirčiui, tačiau jos išlaikyti nepajėgė.

Kalnietis nugalėtojams per 32 minutes pelnė 20 taškų (5/7 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/1 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Simas Jasaitis Krasnodaro ekipai per 31 minutę įmetė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, užsidirbo 2 blokus, 1 kartą prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

„Tsmoki“: Aliaksandras Kudrautsau 12, Aleksandras Fominas 11, Aleksejus Trastsinetskis 10.

„Lokomotiv“: Aleksandras Maričius 20 (9 atk. kam.), Mantas Kalnietis 20, Derrikas Brownas 13, Maksimas Šeleketas 10.