„Lietkabelis“ pralaimėjo svečiams iš Rygos (statistika)

2013-02-19 19:45

Karolis Babkauskas buvo arti dvigubo dublio
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Penki Panevėžio „Lietkabelio“ (2-3) krepšininkai Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Top 16“ etapo rungtynėse pelnė dviženklį taškų skaičių, tačiau to pergalei nepakako.

Žydrūno Valuckio auklėtiniai namie 77:83 (20:20, 17:21, 19:19, 21:23) nusileido Rygos „Barons kvartals“ (5-0).

Likus žaisti daugiau nei pusantros minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos panevėžiečių deficitas siekė 12 taškų (69:81).

Tuomet „Lietkabelio“ krepšininkai spurtavo 8:2 ir skirtumas sumažėjo iki 6 taškų (77:83), tačiau šeimininkai žaidėjai atsibudo per vėlai ir rungtynių baigties nebepakeitė.

„Lietkabelis“: Vaidotas Volkus 13, Mindaugas Kupšas ir Karolis Babkauskas (8 rez. ped.) po 12, Edgaras Ulanovas 11, Edvinas Jezukevičius 10.

„Barons kvartals“: Artūras Bruninas 19, Salvis Metra 15, Tyleris Cainas 14.

Visi rezultatai:

Antr. Utenos Juventus Pasvalio Pieno žvaigždės 86-92 stat »
  Valmieros Valmiera Tartu TU/Rock 74-73 stat »
  Prienų Prienai Jelgavos Jelgava 109-76 stat »
  Panevėžio Lietkabelis Rygos Barons kvartals 77-83 stat »

ATI
Reik Lietkabeliui trenerio, ar trenerio asistento, kuris ismanytu kazka apie gynyba, nes dabar tai kiaura kaip retis.