„Zanavykas“ į ketvirtfinalį žengė tik po pratęsimo

2013-03-14 20:14

„Šiaulių“ paskolintas Julius Jucikas atliko įspūdingą dvigubą dublį, surinko 34 naudingumo balus tačiau to pergalei nepakako
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Buvę „Šiaulių“ žaidėjai Julius Jucikas ir Edgaras Stanionis Šakiuose surengė įspūdingus asmeninius pasirodymus, tačiau pergalę šventė bei į kitą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) etapą žengė pastarojo komanda.

Stanionio vedama Šakių „Zanavyko“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 90:80 (9:21, 26:18, 19:11, 20:24, 16:6) po pratęsimo palaužė Pakruojo „Merestos“ krepšininkų pasipriešinimą ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje.

Vienu metu „Meresta“ buvo susikrovusi 15 taškų persvarą (20:5), tačiau šeimininkai per penkias minutes ją panaikino. Pratęsimą dvitaškiu išplėšė „Merestos“ atstovas Mantas Kadzevičius.

Papildomame kėlinyje, daugiausiai Viliaus Šumskio ir Stanionio pastangomis, „Zanavykas“ greitai susikrovė solidų pranašumą ir atgal nebesižvalgė.

„Zanavykas“: Edgaras Stanionis 34 (10 atk. kam., 6 per. kam), Vilius Šumskis 14 (9 atk. kam.), Arturas Pelšas 12, Renaldas Simanavičius 12.

„Meresta“: Julius Jucikas 24 (17 atk. kam.), Tomas Gaidamavičius 21 (10 išpr. praž.), Liudas Radavičius 13 (6 kld.), Mantas Kadzevičius 10.

Ketvirtfinalyje „Zanavykas“ iki dviejų pergalių kausis su Alytaus „Dzūkijos“ klubu.