Mayo: „Kitą sezoną noriu sugrįžti į Dalasą“

2013-04-18 15:15

Sezono pabaigoje prastai rungtyniavęs O.J. Mayo tikisi išsaugoti vietą Dalaso klube
Nuotr. AP-Scanpix
Mavericks“ vyriausiojo trenerio Ricko Carlisle‘o rūstybę užsitraukęs O.J. Mayo išreiškė viltį kitą sezoną sugrįžti į Dalaso komandą.

25 metų 193 cm ūgio gynėjas turi galimybę pratęsti sutartį su „Mavericks“ ir kitą sezoną uždirbti 4,2 mln. JAV dolerių.

Tačiau Mayo gali išmėginti jėgas ir vasaros žaidėjų turguje bei pasirašyti naują kontraktą su Dalaso klubu.

„Apie tai dar nekalbėjau su ekipos savininku Marku Cubanu. Manau, kad savaitę atsipūsiu bei pailsėsiu nuo krepšinio, o tada susitiksime ir nuspręsime“, –  sakė krepšininkas.

Šį sezoną jis vidutiniškai pelnydavo po 15,4 taško ir atlikdavo po 4,4 rezultatyvaus perdavimo.

Carlisle‘as, kuris Mayo yra tarsi tėvas, antradienį nusivylė nemotyvuoto krepšininko žaidimu ir ketvirtajame kėlinyje specialiai paprašė minutės pertraukėlės tam, kad pasodintų ant atsarginių suolelio.

Dalaso ekipa 97:103 pralaimėjo Memfio „Grizzlies“ klubui, o Mayo per 28 minutes pelnė vos 2 taškus ir surinko -7 naudingumo balus.

Žaidėjas teigė negirdėjęs kaip strategas žiniasklaidai kritikavo jo veiksmus.

„Nekaltinu trenerio“,   rankomis skėsčiojo Mayo.