„Spurs“ krepšininkai prieš lemiamą mačą rinkosi bendros vakarienės

2013-06-20 11:20
Nuotr.:

Tony Parkeris prisiminė per karjerą patyręs ir skaudesnių pralaimėjimų, nei šeštajame NBA finalo serijos mače
Tony Parkeris prisiminė per karjerą patyręs ir skaudesnių pralaimėjimų, nei šeštajame NBA finalo serijos mače
Nuotr. AP-Scanpix
Gniuždantį pralaimėjimą šeštosiose NBA finalo serijos rungtynėse patyrusi San Antonijaus „Spurs“ komanda gali perrašyti lygos istoriją. 

Per pastaruosius 35 metus nė vienam klubui nepavyko iškovoti NBA čempionų žiedų, laimint lemiamą mačą svetimoje aikštėje.

Per praėjusį dešimtmetį San Antonijaus klubas iškovojo keturis NBA čempionų titulus, o itin daug patirties turinčiai komandai atsigauti po sunkaus pralaimėjimo neturėtų būti sunku.  

Šeštajame serijos mače penkis taškus per paskutines 28 ketvirtojo kėlinio sekundes į savo krepšį praleidę San Antonijaus krepšininkai leido Majamio „Heat“ ekipai išplėšti pratęsimą, o vėliau ir pergalę. 

Po skaudaus pralaimėjimo „Spurs“ ekipa susirinko bendros vakarienės, o krepšininkai tvirtino, kad ji komandai buvo itin naudinga. 

„Turėjome galimybę likti savo viešbučio numeriuose ir užgraužti save įvairiomis mintimis. Todėl mintis išeiti bendros vakarienės buvo labai gera. Dabar esame pasirengę kautis“, – tvirtino „Spurs“ veteranas Timas Duncanas.

„Vakarienė buvo puiki. Pasidalijome skirtingomis istorijomis iš įvairių rungtynių. Prisiminiau, kaip atstovaudamas Prancūzijos rinktinei patyriau dar skaudesnį pralaimėjimą. Tuomet per 35 sekundes iššvaistėme 7 taškų pranašumą ir patyrėme nesėkmę. Pasidalijome prisiminimais ir pabandėme geriau pasirengti septintajam serijos mačui“, – komandos draugui pritarė Tony Parkeris

„Spurs“ krepšininkai vienbalsiai tvirtino, kad pralaimėjimo priežastį nulėmė ne prastas pasirengimas rungtynėms, o kitos aplinkybės. Lemiamą mačą dėl NBA aukso žiedų komanda pradės taip, kaip įprastai.

„Neturime psichologinio ar fizinio nuovargio problemų, – pažymėjo „Spurs“ vyriausiasis treneris Greggas Popovichius. – Taip, pralaimėjome labai skaudžiai, tačiau kitos rungtynės mūsų laukia ne vidurnaktį ir ne 8 valandą ryto. Turėsime šiek tiek laiko pailsėti ir stosime į lemiamą mūšį.“

Žvelgiant istoriškai, San Antonijaus klubas nėra lemiamo mačo favoritas, tačiau ekipos krepšininkai į artėjančią dvikovą žvelgia ramiai. 

„Turime daugybę žaidėjų, kurie turi tokių mačų patirties. Timas, Manu ir Tony yra žaidę septintąsias serijos rungtynes. Net jeigu tavo širdis buvo sudaužyta šeštajame serijos mače, puikiai suprantame, kad šio sezono baigtis bus nulemta per vieninteles rungtynes ir 48 jų minutes“, – pažymėjo Borisas Diaw

„Žinome, ką turime padaryti, – pridūrė Duncanas. – Žinome, kad vieną galimybę jau išleidome iš rankų. Ir neketiname to pakartoti dar kartą. Nenuleisime galvų ir nedvejosime. Serijoje liko vienas mačas ir darysime, viską, kad jį laimėtume. Nesvarbu, kas nutiktų.“Komentarai:

to svetimas
taikliai pasakyti, protingas komentaras.
2013-06-20
-1
Atsakyti
gta
bendrai pasakys kad reikia pasiduoti..
2013-06-20
-4
Atsakyti
Nastyhttps://watch.nba.com/nba/secure/registe...Cia oficialus NBA puslapis. Galima tiesiogine transliacija nusipirkt HD kokybe :) 3.99$ (paypal)


Protingas kaa?
2013-06-20
Atsakyti
https://watch.nba.com/nba/secure/registe...

Cia oficialus NBA puslapis. Galima tiesiogine transliacija nusipirkt HD kokybe :) 3.99$ (paypal)
2013-06-20
+13
Atsakyti
NBAkai kurie Miami ziurovai palaidoje Heat per anksti issivaisciojo is arenos:


Moliai. Gėda daro klubui ir tikriems fanams. Kol sirena nenuaidėjo ir rungtynės nepasibaigė, reiškias vilties visada yra. O Heat tai patvirtino!
2013-06-20
-1
Atsakyti
NBA
kai kurie Miami ziurovai palaidoje Heat per anksti issivaisciojo is arenos:

http://www.youtube.com/watch?v=rDngPPGBW...
2013-06-20
-1
Atsakyti
mykolas
jus grybai nieko nesuprantant vienas pipliukas raso sdus nesamones
2013-06-20
-4
Atsakyti
as
lshunter . tv belekiek ivairiausiu streamu
2013-06-20
+3
Atsakyti
kassioras
per kur rodys plyz linka!!
2013-06-20
-1
Atsakyti
SvetimasMetas pasakyti savo nuomonę ir man.Pirma: Kodėl jūs visi lyginat Heat ir Spurs komandiškumą, komandus dvasią ir t.t? Aš abejoju, ar dar kuri likusi viena iš 28 NBA komandų galėtų prilygti Spursam komandos dvasingumu ir vienybe, tai čia apie Heat net nėra ko kalbėt. Pirmas koziris Spurs rankose - Ilgametis susižaidimas, stabilumas ir komandinė dvasia. Ir tiems, kurie tikisi, kad Spursams šiandien nekris, galiu pasakyt - jūs esat didžiausi pasaulyje optimistai, jeigu jums dar neužteko pamatyt 6-ių rungtynių.Antra: Viskas priklausys, kaip James, Wade ir Bosh reaguos į šias rungtynes, o daugiausia priklausys nuo James. Jeigu jis sužvėrės, pavirs animalu ir pradės išdarinėt nesąmones, taranuot, tada jau nebepadės niekas, nei Popas, nei Spurs patirtis bei ilgametis susižaidimas. O mes žinom, kad Karalius tą padaryt sugeba, ir lieka tik klausimas, ar jis tą padarys šiandien, galima sakyt - lemiamose jo karjeros rungtynėse, kurios įsirašys į NBA istoriją ir galbūt pakeis labai daug. Kas šias rungtynes daro dar įdomesnes - tai, kad lygiai taip pat Spursams šios rungtynės yra lemiamos. Padaryk tai, arba žūk - kelio atgal nėra.Trečia: Tie, kas domisi krepšiniu ir praleis tokias rungtynes, nesvarbu, kad jos prasidės 5 ryto, padarys nusikaltimą žmogiškumui, ir turės būti teisiamas Šterno karinio tribunolo su 25k bauda. Ačiū ir gerų rungtynių.Svetimas


Amen.
2013-06-20
Atsakyti
Gal kas žinot daug komandų yra laimėjusios titulus kai serijoj atsilieka 2-3? Gal irgi bus istorija :)
2013-06-20
-2
Atsakyti
Hm
Ir ką gi jos pakeis? Ir kuo čia tokios jau istorinės?
2013-06-20
-4
Atsakyti
Metas pasakyti savo nuomonę ir man.

Pirma: Kodėl jūs visi lyginat Heat ir Spurs komandiškumą, komandus dvasią ir t.t? Aš abejoju, ar dar kuri likusi viena iš 28 NBA komandų galėtų prilygti Spursam komandos dvasingumu ir vienybe, tai čia apie Heat net nėra ko kalbėt. Pirmas koziris Spurs rankose - Ilgametis susižaidimas, stabilumas ir komandinė dvasia. Ir tiems, kurie tikisi, kad Spursams šiandien nekris, galiu pasakyt - jūs esat didžiausi pasaulyje optimistai, jeigu jums dar neužteko pamatyt 6-ių rungtynių.

Antra: Viskas priklausys, kaip James, Wade ir Bosh reaguos į šias rungtynes, o daugiausia priklausys nuo James. Jeigu jis sužvėrės, pavirs animalu ir pradės išdarinėt nesąmones, taranuot, tada jau nebepadės niekas, nei Popas, nei Spurs patirtis bei ilgametis susižaidimas. O mes žinom, kad Karalius tą padaryt sugeba, ir lieka tik klausimas, ar jis tą padarys šiandien, galima sakyt - lemiamose jo karjeros rungtynėse, kurios įsirašys į NBA istoriją ir galbūt pakeis labai daug. Kas šias rungtynes daro dar įdomesnes - tai, kad lygiai taip pat Spursams šios rungtynės yra lemiamos. Padaryk tai, arba žūk - kelio atgal nėra.

Trečia: Tie, kas domisi krepšiniu ir praleis tokias rungtynes, nesvarbu, kad jos prasidės 5 ryto, padarys nusikaltimą žmogiškumui, ir turės būti teisiamas Šterno karinio tribunolo su 25k bauda. Ačiū ir gerų rungtynių.

Svetimas
2013-06-20
+6
Atsakyti
diz
Tai ka? bus perrasyta istorija :)
2013-06-20
+8
Atsakyti
disQ,
Kodėl aš pavyzdžiui vadinu Spurs tikra komanda ir mano nuomone Heat nėra, tai dėl to, kad Spurs žaidžia komandiškai. Heat pagrinde verčiasi Lebronu ar Wade žaisti 1 vs 1. todėl lebronas ir renka dažnai trigubus dublius. Spurs žaidžia komandiškai, pasitiki savo sistema, labai retai naudoja isolation. O heat laimi dėl jų atletiškumo, talentų ir sugebėjimų įmesti sudėtingus metimus dėka.
2013-06-20
-1
Atsakyti
Siaip, kazkai tikejaus geresnio zaidimo is heat. Dauguma heat haterius turbut dabar tai ir tekartoja - heat pasiseke. Sunys, sutinku su jumis, tikrai sestasis macas buvo grynas sekmes reikalas. Bet dbr priklausys, ar heat isnaudos sekme? Wades minejo, kad jam reikia dar vieno nba ziedo, manau pakovos ciuvakas. Boshas, nznau ka is jo daro treneris, vien is medium meto, apgailetina. Galu gale james, is tave tikiuos daugiausia, ir paciame svarbiausiame finale galbut maziau darysi turnoveriu? Susiimk.

Jei atvirai kalbant apie Spurs, jie sako kad mes jau pasiruose esame paskutiniam macui, bet sirdyje jie vistiek prisimins si ivyki, kad per plauku buvo nuo ringu. Manau kai kuriuos krepsininkus vistiek gniuzdo. Jei per 7 game spurs nemetys taip taikliai, enustebsiu visa tai bus game 6 padarinys.

Linkius Heat iskovot kuo daugiau ringu streak. Go heaaat!!
2013-06-20
+1
Atsakyti
Tikiu ,kad Heat nepasiduos ir laimes pries tuos ozius
2013-06-20
-3
Atsakyti
P.S pavardžių trečia pastraipa. :P
2013-06-20
-4
Atsakyti
Kaikuriuos girdžiu čia sakant, kad SPURS vra tikra komanda - taip tikra komanda siekenti vieno tikslo tokia pat tikra kaip ir HEAT. Kaikurie sako HEAT surinktas žvaigždynas, taip bet ar ji nemokanda?

Kas būna kai tarkim į futbolo komandą yra paimta daug žvaigždžių, kaip pavizdi galime paimti REAL, o gi savanaudiškas žaidimas, susiskirstymas grupelėmis, trenerio atmazai kalti teisėjei.. Ar HEAT komanda kažką panašaus daro, nemanau.

Palaikysiu HEAT komandą visiškai, nes HEAT yra pavizdys daugeliui komandų kuriuose yra daug garsių pavizdžių kaip reikia žaisti komandišką krepšinį. Ar kas tikėjot, jog HEAT laimės šeštuose rungtynėse kai jos LYDERIS JAMES padarė lememomis atakomis klaidų, aš tikėjau nes žinojau jog HEAT yra KOMANDA!
2013-06-20
-2
Atsakyti
game 6 pagal svarba ir scenariju jau buvo kazkas panasau i zalgiris-maccabi, tik , kad jie 5 taskus per 30sek issvaiste, o zalgiris per 5 sec :D
2013-06-20
-1
Atsakyti

Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 40

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.