Praškevičius pelnė 9 taškus

2006-10-11 23:42

Triuškinamą pergalę Ispanijos krepšinio lygoje (ACB) iškovojo Virginijaus Praškevičiaus Fuenlabrados „Alta Gestion“ ekipa. Ji savo aikštelėje 58:43 (15:13, 15:2, 12:17, 16:11) nepaliko vilčių Las Palmo „Gran Canaria“ klubui.

Šeimininkai įspūdingai sužaidė antrą kėlinį, per kurį praleido vos 2 taškus. Nors po didžiosios pertraukos svečiai kiek priartėjo (34:42), tačiau paskutinę susitikimo atkarpą sėkmingiau sužaidė „Alta Gestion“.

28 minutes rungtyniavęs Praškevičius pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit., 2/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Alta Gestion“: Tomas Widemanas 11 taškų, Virginijus Praškevičius ir J.A.Paraiso po 9.

„Gran Canaria“: Roberto Guerra 9, Kornelis Davidas 8, Jimas Moranas 7.