Antrame kėlinyje vos 4 taškus praleidę suomiai sutriuškino švedus (video, statistika)

2013-09-05 17:42

Tuuka Kottis pelnė 9 taškus ir atkovojo 8 kamuolius
Nuotr. AP-Scanpix
Geležinę gynybą pademonstravę suomiai (2-0) 81:60 (27:27, 21:4, 19:15, 14:14) nepasigailėjo švedų (0-2) ir Europos čempionate iškovojo antrą pergalę paeiliui.

Kimmo  Muurinen
PTS 12 | REB 2 | AS 1 | BS 2
Švedai suomiams priešinosi tik pirmame kėlinyje, kai 12 taškų surinkęs Jeffas Tayloras tempė savo komandą į priekį (27:27).

Vis dėlto, jau antrame kėlinyje Suomijos rinktinė spurtavo 21:4 ir nuo Švedijos komandos pabėgo visam laikui.

Suomija: Geraldas Lee 14 (5 atk. kam., 7 išprov. praž.), Kimo Muurinenas 12, Shawnas Huffasm Teemu Ranniko ir Peteris Koponenas (6 rez. perd.) po 10.

Švedija: Jeffas Tayloras 19 (6 atk. kam.), Jonas Jerebko (5 atk. kam., 5 kld.) 12, Jonathanas Skjoldebrandas ir Joakimas Kjellbomas (5 atk. kam.) po 7.

Kitas rungtynes suomiai šeštadienį žais su italais, o švedai pirmosios pergalės sieks mače su rusais.