Antroje rungtynių pusėje įsibėgėjęs Molėtų klubas antrą kartą nugalėjo „Šilutę“ (statistika)

2013-11-02 19:02
Nuotr.:

Tomas Gaidamavičius prieš savo komandos pergalės pridėjo 9 taškus
Nuotr. twomenas.lt
Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“ (8-2). Namuose žaidę molėtiškiai 55:43 (15:16, 7:8, 26:9, 7:10) nugalėjo „Šilutės“ (5-5) krepšininkus.

Po pertraukos „TiuMenas-Ežerūnas“ sužaidė geriausią kėlinį šiame susitikime. Gvidono Markevičiaus auklėtiniai į savąjį krepšį praleido vos 9 taškus, o patys surinko net 26 ir prieš lemiamą atkarpą turėjo užtikrintą pranašumą (48:33).

Per paskutines dešimt žaidimo minučių abu klubai vėl buvo sustoję puolime. Per 10 minučių vos 17 taškų surinkusios komandos nieko iš esmės nepakeitė ir susitikimą laimėjo „TiuMenas-Ežerūnas“.

„TiuMenas-Ežerūnas“: Thomasas Davisas 15 (8 išpr. praž.), Tomas Gaidamavičius 9, Osvaldas Mačernis 8 (2/11 trit.), Justas Narušis 6, Tomas Galeckas 5.

„Šilutė“: Tomas Lekūnas 10 (8 atk. kam.), Eivydas Mološčiakas 9, Evaldas Šaulys 8 (2/9 trit., 9 atk. kam.), Edgaras Sosnovskis 7 (9 atk. kam.).