Linkevičiaus vedamas „TonyBet“ nušlavė Valgos krepšininkus

2013-11-05 20:27

Vaidas Čepukaitis prie pergalės pridėjo 16 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Galingą dvigubą dublį atlikęs Martynas Linkevičius padėjo Prienų „TonyBet“ (4-1) klubui pasiekti įspūdingą pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL).

C grupės rungtynėse Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namie 98:64 (28:12, 23:19, 22:16, 25:17) sutrypė Valgos „Maks&Moorits“ (0-3) komandos žaidėjus.

Nuo pat rungtynių pradžios į priekį šovę prieniškiai taikliais metimais žudė svečius, o po Artūro Valeikos taiklaus dvitaškio Šeškaus treniruojamos komandos pranašumas tapo dviženklis (21:10).

Antrajame ketvirtyje toliau sėkmingai besidarbavę ir nesustoję „TonyBet“ krepšininkai į rūbinę išbėgo turėdami triuškinamą persvarą (51:31). Po ilgosios pertraukos arčiau varžovų neprisileidę aikštės šeimininkai BBL pirmenybėse įsirašė ketvirtąją pergalę.

„TonyBet“ marškinėlius vilkintis Linkevičius aikštėje praleido 25 minutes, pelnė 20 taškų (6/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 15 kamuolių ir surinko 34 naudingumo balus.

„TonyBet“: Martynas Linkevičius 20 (15 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 16, Gintaras Kadžiulis 14, Artūras Valeika 12 (9 atk. kam.), Laimonas Kisielius 12.

„Maks&Moorits“: Sasha Avaličas 18, Jonathanas Dupre'as 16, Kristjanas Evartas 14 (4/9 trit.), Erikas Kerkas 12.