Pranašumo neišsaugojęs „LSU-Atletas“ nusileido „Dzūkijai“ (statistika)

2013-11-17 17:58

Žydrūnas Kelys buvo rezultatyviausias, o jo vedama „Dzūkijos“ komanda palaužė „LSU-Atletą“
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Beveik po mėnesio pertraukos LKL rungtynes žaidusi Alytaus „Dzūkijos“ (2-5) ekipa nutraukė dviejų nesėkmių seriją. Mindaugo Lukošiaus auklėtiniai išvykoje 83:77 (23:24, 16:23, 19:11, 25:19) parklupdė Kauno r. „LSU-Atleto“ (2-6) komandą.

Prieš didžiąją pertrauką kauniečiai pirmavo 45:32, o baigiantis trečiajam ketvirčiui po Pauliaus Malašausko dvitaškio vis dar turėjo dviejų taškų pranašumą (58:56).

Tačiau tuomet alytiškiai pelnė 11 taškų be atsako ir perėmė iniciatyvą (67:58). Aikštės šeimininkai nenuleido rankų ir po Tomo Urbono dvitaškio priartėjo iki minimumo (73:74), tačiau susigrąžinti persvaros neįstengė. „Dzūkija“ atsakė dviem rezultatyviomis atakomis ir iškovojo pergalę.

„Dzūkijai“ tai buvo pirmosios LKL rungtynės beveik po mėnesio pertraukos. Paskutinį mačą jie žaidė spalio 22 dieną, kai namie 76:82 nusileido Kėdainių „Nevėžiui“.

„LSU-Atletas“: Vidmantas Sragauskis 22, Šarūnas Vingelis 20 (8 atk. kam.), Karolis Babkauskas 17.

„Dzūkija“: Žydrūnas Kelys 18 (7 rez. perd.), Jamesas Lewisas 16, Darius Gvezdauskas 15, Adamas Lapeta 13 (7 atk. kam.), Martynas Paliukėnas 10.