„Lokomotiv“ – viena koja „Top 16“ etape (video, statistika)

2013-11-22 19:52

Mantas Kalnietis pasižymėjo naudingu žaidimu
Nuotr. RIA-Novosti – Scanpix
Penktą pergalę šeštose Eurolygos grupės rungtynėse iškovojo Krasnodaro „Lokomotiv“ (5-1) komanda. Du lietuvius turinti ekipa namie 79:72 (18:19, 21:16, 19:21, 21:16) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-4) ir tapo vienvalde grupės lydere.

Šis laimėjimas praktiškai garantavo rusams vietą kitame etape. Ten „Lokomotiv“ patektų per likusias ketverias rungtynes laimėjusi bent kartą arba sulaukusi bent vieno „Crvena Zvezda“ pralaimėjimo.

Krunoslav  Simon
PTS 10 | REB 4 | AS 1 | BS 1
Ketvirto kėlinio pradžioje po Raško Katičiaus metimo „Crvena Zvezda“ pirmavo 64:60, tačiau tada šešias atakas iš eilės nepelnė taškų – keturis kartus nepataikė ir du sykius suklydo, – o „Lokomotiv“ pelnė 10 taškų be atsako ir perėmė iniciatyvą.

Charlesas Jenkinsas dvitaškiu nutraukė serbų taškų badą, bet tada rusai pelnė dar 5 taškus iš eilės ir skirtumas tapo solidus – 75:66.

Nors paskutinę mačo minutę svečiai priartėjo iki 70:75, tašką rungtynėse padėjo Mantas Kalnietis, pataikęs iš po krepšio likus žaisti 37 sekundes.

Kalnietis iš viso per 21 minutę pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, 2 sykius suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Simas Jasaitis per 21 minutę pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius, 3 sykius suklydo, kartą prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 9 naudingumo balus.

„Lokomotiv“: Derrickas Brownas 16, Richardas Hendrixas ir Marcusas Williamsas po 13, Krunoslavas Simonas 10.

„Crvena Zvezda“: Marko Simonovičius 12, Blake'as Schilbas 11, Charlesas Jenkinsas 10.