Duncano vedama „Spurs“ nušlavė „Bucks“ (statistika)

2013-12-12 06:39

Vos 24 minutes aikštėje praleidęs Timas Duncanas surinko net 37 naudingumo balus
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Nesulaikomai žaidęs San Antonijaus „Spurs“ (17-4) veteranas Timas Duncanas vedė savo ekipą į pergalę prieš NBA Rytų konferencijos autsaderius. Teksaso klubas išvykoje 109:77 (32:16, 31:24, 29:14, 17:23) nepaliko vilčių Milvokio „Bucks“ (5-17) krepšininkams.

Itin daug pamokų varžovams suteikė 37 metų „Spurs“ veteranas Duncanas. Vos 24 minutes aikštėje praleidęs aukštaūgis pelnė 21 tašką, atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus. Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs Duncanas pataikė net 9 metimus iš 12.

„Tiesiog pataikiau į krepšį. Mes puikiai valdėme kamuolį, o man beliko pataikyti esant nedengiamam. Greitai susikrovėme pranašumą ir solidžiai gynėmės. Žaidėme labai aktyviai“, – po susitikimo kuklinosi Duncanas.

Rungtynes spurtu 8:0 pradėję svečiai greitai susikrovė dviženklį pranašumą ir atgal nesižvalgė. Pirmajame ketvirtyje kovą dėl atšokusių kamuolių jie laimėjo net 17:4, o Milvokio krepšininkai neturėjo jokių iliuzijų priartėti.

Nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės pirmavusi San Antonijaus ekipa įpusėjus prieš lemiamą ketvirtį buvo susikrovusi net 38 taškų pranašumą (92:54), tačiau vėliau kiek atsipalaidavo ir leido šeimininkams sumažinti deficitą.

Sezoną 13 pergalių per 14 žaistų mačų pradėjusi „Spurs“ ekipa pastaruoju metu kiek sulėtino tempą. San Antonijaus klubas laimėjo tik tris iš pastarųjų šešių susitikimų, tačiau nepriekaištingai sužaistos rungtynės Milvokyje komandai turėtų suteikti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

„Bucks“: Nate'as Woltersas 18 (7 rez. perd.), Giannis Antetokounmpo 15, Miroslavas Raduljica 10 (7 atk. kam.).

„Spurs“: Timas Duncanas 21 (16 atk. kam.), Tony Parkeris 15, Kawhi Leonardas 13, Marco Belinelli 11, Danielis Greenas 10, Cory Josephas 10.