„Nets“ išsigelbėjo Oklahomoje (3 video, statistika)

2014-01-03 07:38

Per antrąją rungtynių dalį nuo „Thunder“ krepšininkų atakų apsigynusi ir solidų deficitą panaikinusi „Nets“ ekipa iš Oklahomos grįžta su pergale
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Oklahomos „Thunder“ (25-7) ekipa antrose rungtynėse paeiliui iššvaistė 16 taškų pranašumą ir patyrė skaudžią nesėkmę. Šįkart NBA Vakarų konferencijos lyderiai namie 93:95 (26:29, 33:15, 18:22, 16:29) nusileido Bruklino „Nets“ (11-21) krepšininkams. Tai buvo pirma „Nets“ pergalė šį sezoną, kai ketvirtą kėlinį ji pradėjo vydamasi varžovus.

Pergalę Bruklino komandai, aidint finalinei mačo sirenai, išplėšė dvitaškį pataikęs Joe Johnsonas, tačiau ne mažiau svarbų darbą vejantis varžovus nudirbo ir jo komandos draugai.

Paskutinę trečiojo kėlinio minutę „Thunder“ dar džiaugėsi solidžiu 16 taškų pranašumu (77:61), o įpusėjus ketvirtajam kėliniui vis dar turėjo dviženklę persvarą (89:79).

Tačiau per likusias beveik 7 ketvirtojo kėlinio minutes Oklahomos komandos krepšininkų puolimas tarsi sustojo. Per šį laiką jie pelnė vos 4 taškus, o „Nets“ ekipa surinko jų net 16.

Kevinas Durantas pralaimėjusiems pelnė 24 taškus, tačiau jam itin trūko komandos draugų paramos. Vos prasidėjus lemiamam ketvirčiui „Thunder“ lyderis prasižengė penktąjį kartą, o „Nets“ aukštaūgiai jam beveik nesuteikdavo progų atakoms. Durantui vos gavus kamuolį prie jo prišokdavo keli varžovų žaidėjai ir šis turėdavo atlikti perdavimą arba prarasdavo kamuolį.

Iš viso aikštės šeimininkai prarado net 21 kamuolį, o jų klaidomis pasinaudojusi Bruklino ekipa pelnė 26 taškus. Didžiąją dalį kamuolių Oklahomos krepšininkai prarado po netikslių perdavimų, varydamiesi kamuolį ar užmynę ant aikštelės ribas žyminčios linijos.

„Thunder“: Kevinas Durantas 24, Perry Jonesas 11, Serge'as Ibaka 10 (11 atk. kam.).

„Nets“: Deronas Williamsas 29, Paulas Pierce'as 18, Alanas Andersonas 13.