„Maccabi“ ketvirtajame kėlinyje palaužė Kalniečio vedamą „Lokomotiv“ (video, statistika)

2014-01-09 23:07

Puikiai rungtyniavęs Mantas Kalnietis Krasnodaro „Lokomotiv“ (0-2) ekipos į pergalę neatvedė. Eurolygos debiutantai išvykoje 75:85 (21:21, 17:24, 24:19, 13:21) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (2-0) ekipai ir „Top 16“ etape lieka be pergalių.

Rusai varžovams į nugarą alsavo beveik visas rungtynes, o iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 8 minutes atsiliko tik 3 taškų skirtumu (66:69).

Tačiau tuomet Eurolygos elitui priklausanti „Maccabi“ ekipa spurtavo 16:4 ir nulėmė mačo baigtį (85:70).

Žydų klube nesulaikomai žaidė 22 taškus per 15 su puse minutės pelnęs ir sezono rezultatyvumo rekordą pakartojęs Sofoklis Schortsanitis

Jo pasirodymas aikštėje „Lokomotiv“ ekipai tapo staigmena – rungtynių išvakarėse oficialiame „Maccabi“ klubo interneto tinklalapyje pasirodė žinia, jog Schortsanitis pasisuko čiurną ir negalės rungtyniauti mažiausiai 10 dienų. Šią naujieną Tel Avivo klubas paskleidė ir socialiniuose tinkluose.

Tačiau Schortsanitis išbėgo į aikštelę jau starto penkete ir įpusėjus trečiajam kėliniui jau buvo surinkęs 21 tašką, kai tuo metu visa „Maccabi“ ekipa savo sąskaitoje turėjo 52 taškus.

Krasnodaro ekipos negelbėjo vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs Kalnietis. Europos vicečempionas per 37 minutes pelnė 18 taškų (5/6 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, blokavo 1 metimą, 3 sykius suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

Simas Jasaitis pralaimėjusiems per 29 minutes pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 1 pražangą, 4 sykius prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

„Maccabi“: Sofoklis Schortsanitis 22, Devinas Smithas 15 (12 atk. kam.), Tyrese'as Rice'as 12 (6 rez. perd.).

„Lokomotiv“: Mantas Kalnietis 18 (8 rez. perd.), Richardas Hendrixas 13 (9 atk. kam.), Marcusas Williamsas 13.