„Juventus“ su estais susitvarkė pirmoje mačo dalyje (video)

2014-01-22 21:27

Aidas Viskontas – rezultatyviausias žaidėjas nugalėtojų gretose
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Triuškinamą pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo Utenos „Juventus“ (4-6) komanda. Virginijaus Sirvydžio treniruojama ekipa namie 96:76 (27:20, 27:15, 16:23, 26:18) nugalėjo Valgos „Maks ja Moorits“ (0-10) klubo žaidėjus.

Šia pergale Utenos komanda užsitikrino vietą kitame BBL etape.

Rezultatyviai pirmąjį kėlinį užbaigia bei antrojo ketvirtyje savo spurtą pratęsę uteniškiai laimėjo atkarpą 12:2 ir po Nikito Barinovo tritaškio „Juventus“ įgijo 15 taškų pranašumą (37:22).

Tada Saulius Kulvietis pelnė 8 taškus iš eilės, o jo vedamas Utenos klubas susikrovė triuškinamą – 31 taško persvarą (50:29). Trečiajame kėlinyje svečiams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 13 taškų (43:56), bet greitai į tai sureagavę „Juventus“ žaidėjai susigrąžino 20 taškų pranašumą ir rungtynių iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido.

Šiose rungtynėse „Juventus“ gretose aikštėje pasirodė visi susitikimui registruoti žaidėjai. Retai aikštėje pasirodantys jaunieji Utenos klubo krepšininkai Jaunius Davniukas ir Arijus Pašakarnys ant parketo praleido atitinkamai 6 bei 4 minutes ir pelnė po 4 taškus.

„Juventus“: Aidas Viskontas 18, Keyronas Sheardas 15, Saulius Kulvietis 14, Nikita Barinovas 12, Averonas Mathewsas 10 (9 atk. kam.), Gintautas Matulis 7.

„Maks ja Moorits“: Miguelis Ortega 22, Fergas Myrickas 19, Viljaras Veski 14, Kristjanas Evartas 13.