Puikiai žaidę lietuviai „Starwings“ į pergalę neatvedė

2014-02-08 10:25

Dešimtąją nesėkmę Šveicarijos čempionate patyrė Bazelio „Starwings“ (8-10) ekipa, kuriai atstovauja net keturi lietuviai. Bazelio klubas namie po atkaklios kovos 80:84 (26:24, 20:24, 15:22, 19:14) nusileido turnyro lentelės kaimynei „BBC Monthey“ (9-9) komandai.

Arūnas Vasiliauskas pralaimėjusiems per 38 minutes pelnė 20 taškų (1/2 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 6/9 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 3 kartus suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko 26 naudingumo balus.

Rokas Ūzas Bazelio ekipai per 33 minutes pelnė 15 taškų (2/7 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, po 3 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 19 naudingumo balų.

Povilas Čukinas pralaimėjusiems per 36 minutes pelnė 13 taškų (5/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/6 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 sykius suklydo, 5 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Adomas Drungilas dėl legionierių limito rungtynėms registruotas nebuvo.

„Starwings“ krepšininkai tarp aštuonių pirmenybėse rungtyniaujančių klubų žengia šešti.