Millso vedama „Spurs“ palaužė „Bobcats“ (video, statistika)

2014-02-09 09:27

Nuo suolo pakilęs Patrickas Millsas rungtyniavo nesulaikomai, lemiamomis akimirkomis prie baudų metimų stojęs Nando De Colo neklydo, o jų vedama San Antonijaus „Spurs“ (37-14) komanda išvykoje 104:100 (21:25, 20:17, 28:28, 35:30) palaužė Šarlotės „Bobcats“ (22-29) klubo krepšininkų pasipriešinimą.

Patrick  Mills
PTS 32 | REB 7 | AS 4 | ST 2
Ketvirtajame kėlinyje po Anthony Tolliverio tolimo metimo rezultatas tapo lygus (82:82). Tada Jeffas Ayresas pelnė keturis taškus iš eilės, Millsas pridėjo dvitaškį bei „Spurs“ atitrūko (88:82). Kelias sėkmingas atakas surengę aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą bei prieš prasidedant paskutinei ketvirčio minutei „Bobcats“ deficitas siekė 4 taškus (97:93).

Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 10 sekundžių Ramonas Sessionsas pasižymėjo iš vidutinio nuotolio ir kiek priartino aikštės šeimininkus prie varžovų, tačiau prie baudų metimų linijos neklydęs De Colo greitai sugrąžino „Spurs“ penkių taškų persvarą (102:97).

Po minutės pertraukėlės ant parketo sugrįžęs Geraldas Hendersonas smeigė tolimą metimą bei sugrąžino intrigą (100:102). Greitai prieš De Colo prasižengęs Hendersonas išsaugojo 2,4 sekundės. Prie baudų metimų linijos stojęs prancūzas neklydo, užtikrintai realizavo baudų metimus bei įtvirtino pergalę (104:100).

Geriausią sezono mačą sužaidęs Millsas per 26 minutes pelnė 32 taškus (6/8 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 8/9 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko 38 naudingumo balus.

„Bobcats“: Alas Jeffersonas 26 (12/21 dvit., 9 atk. kam.), Geraldas Hendersonas 23 (6/14 dvit.), Kemba Walkeris 18 (7/16 dvit., 8 rez. perd.), Ramonas Sessionsas 10.

„Spurs“: Patrickas Millsas 32, Timas Duncanas 16 (6/13 dvit., 13 atk. kam.), Nando De Colo 15, Borisas Diaw 13, Tony Parkeris 9 (3/11 dvit.).