Jameso vedama „Heat“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Suns“ (video, statistika)

2014-02-12 06:46

Nesulaikomai per lemiamą ketvirtį žaidęs LeBronas Jamesas leido Majamio klubui iš Arizonos išsivežti pergalę
Nuotr. AFP-Scanpix
LeBronas Jamesas per lemiamą mačo ketvirtį pelnė 14 taškų, o jo vedama Majamio „Heat“ (36-14) ekipa išsigelbėjo Fynikse. NBA čempionės titulą ginantis Floridos klubas po atkaklios ir permainingos kovos 103:97 (22:25, 21:21, 28:28, 32:23) palaužė „Suns“ (30-21) krepšininkus.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui „Heat“ atsiliko 71:74, tačiau tuomet prabilo didžiąją rungtynių dalį tylėję Floridos klubo snaiperiai. Svečiai per kelias minutes pataikė net keturis tritaškius ir išsiveržė į priekį (87:83).

Nors po Gorano Dragičiaus dvitaškio „Suns“ atsilikimas siekė tik 2 taškus (85:87), septynis taškus iš eilės pelnęs Jamesas sukrovė „Heat“ 7 taškų pranašumą (96:89), kurį prie baudų metimo linijos neklydę svečiai išlaikė iki susitikimo pabaigos.

Svečiams šiame mače negalėjo padėti migrenos kamuojamas Dwyane'as Wade'as. Jis praleido jau 13-ąsias rungtynes šį sezoną.

Be vieno savo lyderių žaidusi Majamio ekipa nuo pirmųjų minučių leido varžovams galingai spurtuoti (12:0), tačiau prieš pirmojo kėlinio pabaigą pati atsakė sėkmingu spurtu ir išlygino rezultatą.

Nors vėliau „Heat“ ekipa dar keletą kartų bandė atitrūkti, aikštės šeimininkai kvėpavo svečiams į nugaras ir kiekvieną kartą pavydavo nutolti bandančius varžovus.

„Suns“: Geraldas Greenas 26, Goranas Dragičius 15 (9 rez. perd.), Channingas Frye 15, P.J.Tuckeris 14 (8 atk. kam.), Markieffas Morrisas 12.

„Heat“: LeBronas Jamesas 37 (9 atk. kam.), Chrisas Boshas 21 (8 atk. kam.), Mario Chalmersas 13, Norrisas Cole'as 10.