Kalnietis ir Jasaitis prie „Lokomotiv“ pergalės prisidėjo 8 taškais (statistika)

2014-02-23 18:16

Mantas Kalnietis nugalėtojams pelnė 5 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus
Nuotr. AFP-Scanpix
Dviejų nesėkmių seriją VTB Vieningoje lygoje nutraukė Krasnodaro „Lokomotiv“ (8-6) ekipa. Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namie 76:63 (17:14, 22:13, 22:16, 15:20) įveikė Sankt Peterburgo „Spartak“ (6-9) krepšininkus.

Svečiai Krasnodaro ekipai priešinosi pusantro kėlinio, kai atsiliko 23:26. Tačiau tuomet „Lokomotiv“ spurtavo 10:2 ir atitrūko (36:25). Per likusį laiką aikštės šeimininkai tik didino pranašumą ir prasidėjus lemiamam ketvirčiui buvo atitrūkę 23 taškais (68:45).

Starto penkete žaidęs Mantas Kalnietis nugalėtojams per 25 minutes pelnė 5 taškus (2/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus suklydo, 1 sykį prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Starto penkete rungtyniavęs Simas Jasaitis Krasnodaro komandai per 16 minučių pelnė 3 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

„Lokomotiv“: Derrickas Brownas 16, Richardas Hendrixas 12, Andrejus Zubkovas 10.

„Spartak“: Jaredas Homanas 14, Stevenas Burttas 11, Artiomas Jakovenka 10.