„Zanavykas“ aštuntfinalio serijoje išsiveržė į priekį (statistika)

2014-03-04 20:02

Šakių „Zanavyko“ komanda perėmė iniciatyvą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio serijoje. Šakių krepšininkai namie 78:72 (12:18, 25:10, 24:18, 17:26) įveikė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Nors susitikimo pradžioje leido svečiams išsiveržti į priekį, antrajame kėlinyje „Zanavykas“ visiškai perėmė iniciatyvą ir įgijo 9 taškų persvarą (37:28). Per trečiąjį kėlinį šeimininkų pranašumas dar labiau išaugo (61:46), ir likviduoti tokio taškų deficito „Sūduvos-Mantingos“ ekipai laiko nebepakako.

Į priekį nugalėtojus vedė 23 taškus pelnęs (4/10 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 6/7 dvitaškių) ir 11 kamuolių atkovojęs Paulius Kleiza, o pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Žilvinas Kuklierius – 25 taškai (3/9 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 4/4 baudų).

Pirmąsias Šakiuose vykusias rungtynes „Zanavykas“ pralaimėjo 90:99, o antrosiose Marijampolėje šventė pergalę po pratęsimo 93:88.

Ketvirtasis serijos mačas kovo 6 d. vyks „Sūduvos-Mantingos“ aikštėje.

„Zanavykas“: Paulius Kleiza 23, Vilius Šumskis 19, Paulius Beliavičius 16.

„Sūduva-Mantinga“: Žilvinas Kuklierius 25, Povilas Šakinis 18, Marius Valukonis 10.