„Lokomotiv“ įtikinamai nugalėjo Kemzūros auklėtinius (statistika)

2014-03-09 18:17

Be Manto Kalniečio rungtyniavusi Krasnodaro „Lokomotiv“ (9-6) ekipa pratęsė pergalių seriją VTB Vieningoje lygoje. Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykoje 86:74 (35:24, 16:16, 20:13, 15:21) nugalėjo Kęstučio Kemzūros ir Roberto Kuncaičio treniruojamą Nymburko ČEZ (4-11) ekipą ir šventė trečiąją pergalę paeiliui.

Rungtynes spurtu 13:2 pradėję svečiai pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės. Beveik visą laiką dviženkliu skirtumu atsilikę čekai kelis sykius buvo priartėję iki 7 taškų, tačiau perimti iniciatyvos ir nugalėti Eurolygos klubo nepajėgė.

Starto penkete žaidęs Simas Jasaitis nugalėtojams per 28 minutes pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 2 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

ČEZ: Dylanas Page'as 15 (11 atk. kam.), Chesteris Simmonsas 13, Pavelas Houska 11 (8 atk. kam.), Vojtechas Hrubanas 11.

„Lokomotiv“: Krunoslavas Simonas 22, Marcusas Williamsas 14, Richardas Hendrixas 12 (8 atk. kam.).