
Pirmasis viešai apie savo homoseksualumą prabilęs NBA krepšininkas Jasonas Collinsas prisipažino, kad kol kas tik vienas NBA krepšininkas bandė jį įžeisti. Bruklino „Nets“ vidurio puolėjas atsisakė įvardinti šį asmenį.
Collinsas teigė, kad turi susitaikyti su faktu, jog negali kontroliuoti kiekvieno kvailio žodžių ir veiksmų, todėl geriausia yra nesivelti į nereikalingus konfliktus.
„Tai buvo vienas žaidėjas, toks kvailelis iš kitos komandos, – nemalonų nutikimą prisiminė Collinsas. – Jis yra tiesiog kvailelis, todėl aš nekreipiu į tai dėmesio. Klausimas yra, ką tu gali kontroliuoti ir ko ne. Aš stengiuosi elgtis profesionaliai ir nebandyti pakeisti to, ko negaliu.“
Krepšininkas taip pat tvirtino suprantąs, kad dėl jo orientacijos jam teko ypatingas vaidmuo.
„Aš tikiuosi, kad tapsiu pavyzdžiu kitiems žaidėjams. Tikiuosi, kad jie pamatys, jog įmanoma turėti normalų asmeninį gyvenimą už aikštelės ribų ir nieko neslėpti. Be to, mano pavyzdys įrodo, kad įmanoma normaliai atlikti savo funkcijas krepšinio aikštelėje, ant futbolo vejos ar ant ledo, jei kalbėtume apie ledo ritulį. Už tai aš dėkoju savo komandos draugams bei visam „Nets“ klubui nuo vadovybės iki trenerių“, - savo išgyvenimais dalijosi Collinsas.
Bruklino ekipos „centras“ tikrai nėra pats svarbiausias žaidėjas komandoje ir jo vaidmuo yra greičiau antraeilis. Tačiau nepaisant to, krepšininko marškinėliai pastaruoju metu buvo tiesiog graibstomi. Jų paklausos nesumažino netgi kiek nuslūgęs žiniasklaidos susidomėjimas Collinsu.
Šį sezoną krepšininkas NBA pirmenybėse vidutiniškai pelno po 0,5 taško, atkovoja po 0,7 kamuolio bei atlieka po 0,2 rezultatyvaus perdavimo.
Paremkite BasketNews ir mes atsidėkosime dar geresniu turiniu.