„Tonybet“ Estijoje pergalę šventė 2 taškų persvara

2014-03-24 21:39
Mindaugas Lukauskis paskutinę mačo sekundę dviem taškais išvedė savo komandą į priekį
Nuotr. Fotodiena.lt

Prienų „Tonybet“ komanda žengė žingsnį link Baltijos krepšinio lygos (BBL) finalo. Pirmajame pusfinalio mače Prienų ekipa Estijoje po atkaklios kovos 68:66 (16:17, 25:21, 13:12, 14:16) iškovojo pergalę prieš Tartu „TU/Rock“ klubą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti šiek tiek daugiau nei 1 minutę, Mindaugas Lukauskis pelnė 2 taškus ir išvedė savo komandą į priekį 66:63. Visgi, po kelių akimirkų, Augustas Pečiukevičius smeigė tritaškį ir rezultatą išlygino.

Per likusią minutę komandos apsikeitė netaikliais metimais ir klaidomis. Priešpaskutinės rungtynių atakos metu kamuolį kontroliavo Prienų krepšininkai. Lukauskis šios atakos metu pelnė 2 taškus – 68:66. Paskutinis Pečiukevičiaus bandymas išlyginti rezultatą buvo nesėkmingas.

Prieš atsakomąją dvikovą Lietuvoje, kuri vyks balandžio 8 dieną, prieniškiai turės 2 taškų pranašumą.

Estijos ekipai atstovaujantis Vilmantas Dilys per 25 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1:/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 blokus, prarado 4 kamuolius, prasižengė 4 sykius, išprovokavo 5 pražangas ir, iš viso, surinko 11 naudingumo balų.

Kitas lietuvis, rungtyniaujantis „TU/Rock“ komandoje, Pečiukevičius per 31 minutę pelnė 10 taškų (3/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po kartą prarado ir perėmė kamuolį. Krepšininkas taip pat prasižengė 2 kartus, 3 sykius išprovokavo varžovų pražangas bei surinko 13 naudingumo balų.

„TU/Rock“: Vilmantas Dilys 12, Augustas Pečiukevičius ir Vincentas Simpsonas po 10.

„TonyBet“: Mindaugas Lukauskis 23 (4/7 tritaškių), Artūras Valeika 14 (11 atk. kam.), Martynas Linkevičius 12.