„Sūduva-Mantinga“ per pratęsimą išsaugojo viltis patekti į finalinį ketvertą (statistika)

2014-03-25 20:27
Marius Valukonis atliko dvigubą dublį
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ savo žiūrovų akivaizdoje išsaugojo galimybes patekti į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalinį ketvertą. Vitoldo Masalskio auklėtiniai per pratęsimą 86:84 (23:10, 19:24, 10:22, 23:19, 11:9) palaužė „Trakų“ krepšininkus ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą 2-2.

Dar pirmame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ turėjo net 14 taškų persvarą (20:6), tačiau sustygavę savo žaidimą „Trakai“ deficitą prieš didžiąją pertrauką apmažino iki 8 taškų (34:42).

Iki ketvirto kėlinio pabaigos žaisti likus 22 sekundes Rytis Juknevičius pataikė abu baudos metimus ir išvedė svečius į priekį 4 taškų persvara (75:71).

Visgi kitoje atakoje Žilvinas Kuklierius taip pat atsakė taikliais baudos metimais, o perėmęs kamuolį Tautvydas Kliučinykas atstatė lygybę (75:75).

Svečiai dar turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau Juknevičiaus metimas tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime geriau sekėsi „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkams, kurie po Mariaus Valukonio dvitaškio susikrovė 7 taškų persvarą (82:75).

Tačiau „Trakai“ taip lengvai pasiduoti nė nemanė – jie surengė 7:0 spurtą ir vėl išlygino rezultatą (82:82).

Marijampoliečiams pergalę atnešė taiklūs baudos metimai – keturias baudas sumetę ir sėkmingai apsigynę šeimininkai šventė sezoną išgelbėjusią pergalę (86:84).

Paskutinis serijos mačas vyks ketvirtadienį Trakuose.

„Sūduva-Mantinga“: Žilvinas Kuklierius 25 (10 išprov. praž., 29 naud. bal.), Marius Valukonis 23 (10 atk. kam., 29 naud. bal.), Donatas Sabeckis 13 (6 rez. perd.), Matas Sapiega 9.

„Trakai“: Osvaldas Olisevičius 20, Evaldas Baniulis ir Blažas Črešnaras po 15, Julius Kazakauskas 14 (9 atk. kam.), Tautvydas Pipiras 9.