Kulevičius išplėšė pergalę „Nevėžiui“ (statistika)

2014-03-26 19:59

Šarūnas Kulevičius tapo mačo didvyriu
Nuotr. Fotodiena.lt
Šarūnas Kulevičius padovanojo pergalę Kėdainių „Nevėžio“ (10-17) klubui Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače. Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje tik per pratęsimą 70:69 (17:14, 14:17, 11:17, 21:15, 7:6) palaužė galingą dvigubą dublį atlikusio Giedriaus Staniulio vedamą Alytaus „Dzūkiją“ (11-17).

Penkis taškus ketvirtojo kėlinio pabaigoje pelnę aikštės šeimininkai išlygino rezultatą bei sugrąžino intrigą (61:61). Iki ketvirčio pabaigos likus žaisti Šarūnas Vingelis tiksliai atakavo iš vidutinio nuotolio, tačiau kitoje aikštės pusėje Adamo Lapetos pražangą išprovokavęs Vidas Ginevičius prie baudų metimų linijos neklydo ir atstatę lygybę (63:63).

Po minutės pertraukėlės ant parketo sugrįžusio Lapetos dvitaškis skriejo pro šalį bei nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo. Jam įpusėjus po Aurimo Adomaičio taiklios baudos „Nevėžis“ turėjo trijų taškų pranašumą, bet tada Giedrius Staniulis surinko keturis taškus paeiliui bei vėl išvedė „Dzūkiją“ į priekį (69:68).

Paskutinės „Nevėžio“ atakos smaigalyje atsidūręs Kulevičius atakavo krepšį mindamas tritaškio liniją bei buvo tikslus, o atsakymui dar keletą sekundžių turėjusiems svečiams tikslaus reido sukurti nepavyko bei kėdainiečiai šventė dramatišką pergalę.

„Nevėžis“: Gintaras Leonavičius 16 (1/7 trit.), Aurimas Adomaitis 13, Tauras Jogėla 12 (10 atk. kam.), Žydrūnas Kelys 11 (1/7 dvit.), Vidas Ginevičius 8.

„Dzūkija“: Giedrius Staniulis 17 (19 atk. kam.), Šarūnas Vingelis 16, Adamas Lapeta 11 (9 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas 7.

Yes
Pacesas :DDDDD
2014-03-27
-1
jonas
Kas tempia komanda tai labiausiai leonavicius, aisku nereikia nuvertinti ir jogelos

--
2014-03-27
-1
tiesa
Taupė , taupė Alytaus Dzūkijos vadovai komplektuojant komandą ir sutaupė 10 vietą LKLe , nei garbės ,nei prestižo .
2014-03-27
+1
score
spaudziu ranka Kedainiu vyrams !
2014-03-26
to taip taip
Jogela lipa i medi? matosi zmogus kad nesusigaudai krepsinyje. Sis zmogus tik kelia komanda uz sprando i virsu. Sveikinu su tokia sunkia pergale. Privargot bet irodet
2014-03-26
+1
dikilitas
2014-03-26
-1
arsarkisKad Alytus iškristu iš LKL ir liktu už aštuoneto borto iš viso.

Ė dabai Bnews duokit jam tą baną, nes jis jo taip nori.
2014-03-26
+1
skoblas
Jogela vel dviguba. Nebe naujiena, zveris. mldc hebra kad laimejot. Sveikinimai. Siandien kovetes kaip uz tevyne
2014-03-26
+3
serbas
Maladec jogela parodei stangistui kad vasara jis buvo neteisus :)

--
2014-03-26
+1
Leonavičius laimėjo prieš Lukošiu.Valio.
2014-03-26
-3
na tai dzukeliai neistempe pergales Kedainiose, agurkiniam nusisypsojo sekme,... del rezultatu didziausia kalte turi prisimti dzuku treneris Lukosius, aiksteleje svarbiausiu momentu laike ne tuos zaidejus , nedave vyrams reikalingu ir teisingu patarimu, negali laikyti zmogaus kuris 3 kartus lenda ten kur nereikia lysti ir meta kamuoly i dausas ir dar taip kad nesugausi, pabaigoje rungtyniu truko rimtos ginybos ir tada turejo gintis bent du kiti zaidejai, jau lenda idomi Lukosiaus mintis laikyti zmogu aiksteleje tol kol jis nepameta bent 3 kamuoliu, o tai vyksta del to kad jis yra pervarges, Dambrauskas neistemps tempe visu rungtyniu, treneris turi laiko rasti tokiam zaidejui atsipusti, kitaip bus snipstas su zaidimu. Gaila bet si pergale butu buvusi 8 ko garantija. Dabar reikes prakaituoti is peties kad dar bent 1 pergale pagautu. Tren Lukosiui rteikia skubiai pergalvoti savo veiksmus ir padayti pataisu, o zaidejam daugiau azarto ir energijos aikstele yra del ko pakovoti. SEKMES DZUKELIAI siekiant dar vienos pergales
2014-03-26
Svarbią pergalę iškovojo Nevėžis.Šansai patekt į PO padidėja.O dzūkai,jei būtų laimėję,tai praktiškai jau viena koja būtų PO,bet teks viską atidėt.Sezono galas nusimato įdomus.Staniulis tai kaip NBA pavarė.:-)Neblogai.Džiugu,kad ir Jogėla atsigavęs.