„Lietuviškų“ klubų dvikovoje pergalę iškovojo Česnauskio ekipa

2014-03-30 22:24

Skaudžią nesėkmę Lenkijos čempionate patyrė Sopoto „Trefl“ (17-7) komanda. Dariaus Maskoliūno auklėtiniai namie po pratęsimo 88:89 (18:24, 21:9, 20:24, 18:20, 11:12) nusileido pirmenybių lyderiams Zielonos Guros „Stelmet“ (19-5) krepšininkams.

Nuo suolo pakilęs Simas Buterlevičius pralaimėjusiems per 34 minutes pelnė 10 taškų (1/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.

Starto penkete žaidęs Šarūnas Vasiliauskas Sopoto komandai per 29 minutes pelnė 4 taškus (0/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė, užsidirbo 1 bloką ir surinko 5 naudingumo balus.

Mantas Česnauskis nugalėtojams per 6 minutes taškų nepelnė. Jis prametė vienintelį tritaškį, perėmė 1 kamuolį, užsidirbo 1 bloką, 1 kartą prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Per kitas rungtynes nesėkmę patyrė Zgoželeco „Turow“ (18-6) ekipa su Denisu Krestininu. Lietuvio atstovaujama komanda išvykoje 80:82 (17:19, 25:21, 23:24, 15:18) nusileido Radomo „Rosa“ (14-10) krepšininkams.

Krestininas aikštėje nepasirodė. Jo ekipa tarp dvylikos čempionate rungtyniaujančių klubų užima antrąją vietą. Tuo metu Sopoto klubas žengia trečias.