„TonyBet“ sunkiai palaužė LKL autsaiderius (komentarai, statistika)

2014-04-15 21:11

Mindaugas Lukauskis per lemiamą ketvirtį pelnė 7 taškus ir padėjo „TonyBet“ komandai pasiekti persilaužimą
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Prienų „TonyBet“ (23-8) ekipa turėjo gerokai pavargti mače su Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaideriais. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 91:84 (23:20, 19:20, 26:20, 23:24) nugalėjo Kauno rajono „LSU-Atleto“ (5-28) komandą.

Net 16 tritaškių pataikę aikštės šeimininkai visas rungtynes taškas į tašką kovojo su Lietuvos krepšinio federacijos taurės laimėtojais, bet lemiamas mačo minutes tiksliau sužaidė Prienų ekipa.

Per pirmuosius du kėlinius septynis tritaškius įmetę aikštės šeimininkai nuolat lipo varžovams ant kulnų, o ekipų nė karto neskyrė didesnis nei 3 taškų skirtumas.

Nors trečiajame kėlinyje 10:2 spurtavę „TonyBet“ krepšininkai susikrovė dviženklį pranašumą (52:42), Garliavos ekipa greitai sugrąžino pusiausvyrą ir kėsinosi į pergalę iki pat paskutinių mačo minučių.

Likus žaisti pustrečios minutės po Karolio Babkausko dvitaškio „LSU-Atletas“ atsiliko minimaliai (81:82), bet tuomet Mindaugas Lukauskis smeigė tritaškį, Arvydas Šikšnius pataikė dvi baudas ir sudrebino varžovų krepšį dėjimu bei nulėmė „TonyBet“ pergalę (89:81).

„LSU-Atletas“: Karolis Babkauskas 19 (9 rez. perd.), Arūnas Sakalauskas 15, Žygimantas Skučas 13, Taurantas Tamošiūnas 12.

„TonyBet“: Mindaugas Lukauskis 18 (6 per. kam.), Vaidas Čepukaitis 15 (12 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 13, Laimonas Kisielius 13, Gintaras Kadžiulis 10.

Edas Nickus („LSU-Atleto“ vyr. treneris): „Džiaugiuosi, kad vaikinai kovojo ir negailėjo jėgų. Mums truputį pritrūko patirties, o susitikimo pabaigoje kelis kartus neleistinai suklydome. Mūsų krepšininkai įrodė, kad yra verti žaisti LKL. Gaila, kad kitais metais Kaunas ir Kauno rajonas, matyt, neturės šios talentingos komandos. Šis sezonas buvo nelengvas, gaila, kad ne visi tęsėjo pažadus, tad mums turėjo rūpėti ne tik įvykiai aikštelėje, bet ir už jos ribų. Dėkoju vaikinams ir ištikimiausiems žiūrovams.“

Mindaugas Arlauskas („TonyBet“ treneris): „LSU-Atletas“ itin gerai žaidžia namie, tai greita, gerai tritaškius metanti komanda. Komandos, neturinčios ko prarasti, yra labai pavojingos. Šiuo metu nesame geriausios sportinės formos. Buvo sunku, bet sveikinu vyrus, kad jie kovojo iki paskutinės minutės ir nugalėjo.“

To Rytas
Jeigu nematei, kaip šiandien Babkė žaidė, tai gal patylėk. Žiūrėk kiek nori, kiekvieno assisto nusipelnė.
2014-04-15
-1
uab irmus
Patarimas Rytui: vietoj to, kad lotum kaip šuo, rytoj išsipagiriojęs peržiūrėk sportotv.lt svetainėje rungtynių vaizdo įrašą ir paskaičiuok. Aišku, jeigu supranti kas tas asistas yra.