„Heat“ – per žingsnį nuo Rytų konferencijos pusfinalio (2 video, foto, statistika)

2014-04-27 09:43
Majamio „Heat“ dar labiau priartėjo prie Rytų konferencijos pusfinalio. LeBrono Jameso vedami Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionai išvykoje 98:85 (23:27, 35:19, 28:19, 12:20) nugalėjo Šarlotės „Bobcats“ ir ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3-0.

„Heat“ atitrūko antrame kėlinyje, kuomet paskutinius 9 svečių taškus pelnęs Jamesas savo komandai sukrovė 12 taškų pranašumą (58:46).

Trečiame kėlinyje čempionų titulą ginantys „Heat“ krepšininkai pabėgo dar toliau (84:61), o lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas.

Tai buvo jau 19 iš eilės „Heat“ pergalė prieš „Bobcats“. Paskutinį kartą Šarlotės komanda „Heat“ nugalėjo 2010 metų kovo 9 dieną.

Ketvirtas ir galbūt lemiamas serijos mačas įvyks naktį iš pirmadienio į antradienį Šarlotėje.

„Bobcats“: Alas Jeffersonas 20, Chrisas Douglasas-Robertsas 17, Kemba Walkeris ir Joshas McRobertsas (9 atk. kam.) po 13, Gary Nealas 9.

„Heat“: LeBronas Jamesas 30 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Dwyane‘as Wade‘as 17, Chrisas Andersenas 12, Chrisas Boshas, Mario Chalmersas, Ray Allenas ir Norrisas Cole‘as po 8.