Lietuvės antrą kartą nušlavė makedones (statistika)

2014-06-18 19:30

Gintarė Petronytė prie pergalės pridėjo 19 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt
Lietuvos rinktinė pratęsė pergalių seriją Europos moterų čempionato atrankos varžybose.

Manto Šerniaus ir Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės išvykoje 101:59 (31:16, 22:10, 24:20, 24:13) sutraiškė Makedonijos rinktinę ir iškovojo ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.

Gintarė  Petronytė
PTS 19 | REB 6 | AS 1 | ST 2 | BS 4
Lietuvės jau pačioje rungtynių pradžioje šovė į priekį. Net 14:0 spurtu mačą pradėjusios viešnios jau pirmame kėlinyje parodė, kad Makedonijos rinktinei šiame susitikime galimybių iškovoti pergalės nėra.

Lietuvos rinktinės krepšininkėms nepavyko sustabdyti makedonių lyderės ir rezultatyviausios atrankos varžybų žaidėjos Krisi Givens.

Ji rungtyniavo visas rungtynes ir pelnė 29 taškus (10/19 met., 9/15 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė net 7 kamuolius ir išprovokavo net 11 pražangų.

Visgi tai buvo vienintelė priešininkių krepšininkė, pelniusi dviženklį taškų skaičių.

Visas ketverias rungtynes laimėjusi Lietuvos rinktinė jau yra užsitikrinusi pirmą B grupės vietą.

Pirmame šių rinktinių susitikime Kėdainiuose lietuvės laimėjo 108:66.

Sekmadienį Lietuvos krepšininkės Kėdainiuose susitiks su Belgijos žaidėjomis.

Makedonijos rinktinė: Krisi Givens 29, Sofija Lazareska 9, Aleksandra Stojanovska 8, Vanesa Vasilevska 6.

Lietuvos rinktinė: Gintarė Petronytė 19, Lina Aglinskaitė 17, Gabrielė Gutkauskaitė 11, Kamilė Nacickaitė, Monika Grigalauskytė ir Eglė Šikšniūtė po 10, Lina Pikčiūtė 8, Santa Okockytė 7, Vita Kuktienė 5, Marina Solopova 4.