Parsonsą užgavo „Rockets“ vadovų elgesys

2014-07-15 09:17

Chandleris Parsonsas manė, kad „Rockets“ komandoje jis galėjo būti trečia klubo žvaigždė
Chandleris Parsonsas manė, kad „Rockets“ komandoje jis galėjo būti trečia klubo žvaigždė
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
Hjustono „Rockets“ komandoje iškilęs Chandleris Parsonsas šią vasarą klubui tapo nebereikalingas. Iš pradžių „Rockets“ leido puolėjui tapti laisvuoju agentu, o po to nepasiūlė jam didesnės algos nei Dalaso „Mavericks“.

„Rockets“ nutraukė dar metus turėjusią galioti sutartį su Parsonsu, pagal kurią jis būtų uždirbęs 0,9 mln. JAV dolerių – taip krepšininkas tapo apribotu laisvuoju agentu. Kai „Mavericks“ su juo pasirašė trejų metų 46 mln. JAV dolerių vertės kontraktą, Hjustono ekipa turėjo tris dienas viršyti šį pasiūlymą.

Ir nors pačiam žaidėjui buvo žadėta, kad „Rockets“ pasiūlys daugiau, tai neįvyko.

„Tiesą pasakius, visas šis procesas mane užgavo, – prisipažino Parsonsas. – Jie viešai kalbėjo, kad ieško trečios žvaigždės, kai aš maniau, kad jie tokį žaidėją jau turi. Panašu, kad jie apie mane taip negalvojo.

„Rockets“ generalinis vadybininkas Darylas Morey pripažino, kad komanda Parsonso nevertino taip, kaip tai daro „Mavericks“.

„Per visą NBA istoriją išmokome, kad reikia bent 3 elitinių krepšininkų, kad klubas galėtų varžytis dėl čempionų titulo. Kai Chrisas Boshas atmetė mūsų pasiūlymą, atsidūrėme sudėtingoje situacijoje, kurioje reikėjo nuspręsti, ar Jameso Hardeno, Dwighto Howardo ir Parsonso trijulė galėtų būti čempioniška. Taip gali būti. Aš mėgstu Chandlerį ir jis yra labai geras žaidėjas. Bet priėjome nuomonės, kad galime suburti stipresnę komandą nemokėdami tokios algos Parsonsui. Tokiu atveju mes turime didesnes galimybes suburti čempionišką ekipą“, – aiškino Morey.

Tuo metu „Mavericks“ savininkas Markas Cubanas, sutartį su Parsonsu pasirašęs vos tik tai leido padaryti NBA taisyklės, pripažino, kad šis krepšininkas buvo pagrindinis Dalaso klubo taikinys.

„Pažiūrėjau į visus jaunus vyrukus, kurie buvo laisvi, ir Chandlerio žaidimas man patiko labiausiai. Iš visų laisvųjų agentų jis mums patiko labiausiai“, – aiškino Cubanas. 

Parsonsas praėjusį sezoną aikštėje praleisdavo net po 37,4 minutės ir pelnydavo vidutiniškai po 16,8 taško, atkovodavo po 5,6 kamuolio ir atlikdavo po 3,9 rezultatyvaus perdavimo.

Rodyti komentarus

isizeide?
paleido ji Raketos ir prase palaukti, kol suderins kitus reikalus, o Parsons nuleke pas Cuban ir,pageres bare, uzraite kaina. Tai ko tiketis? Raketos sitoj situacijoj kitaip ir negalejo pasielgti.
2014-07-15
Atsakyti
Nu jo... Stumimų kaip reikiant. Žaidžia jis vos ne už sriubos lėkštę. O toks žaidimas. Žinant, jog Hardeno šešėlyje yra. Dalase manau bus lyderis. Metimą turi jis, gerai veržiasi. Ko dar reikia? Juk jis jaunas, karjera dar tik prasideda. Susidaro toks įspūdis, jog dauguma sprendžia pagal žaidėją iš highlightsų NBA.com puslapyje... Sakyčiau, padarė klaidą Hiustono vadovybė. Kiek ten Harden with Howard temps komandą? Hardeną bandys išsaugoti, manau. O Howardas, dar porą nevykusių sezonų - ir iškeliaus. Ilgai laukti tikrai nereiks. Įdomu, ar išvis peržengs pirmą etapą sekantį sezoną Rockets. Grįžtant prie Parsono - žaidėjas gaus daug laisvės puolime, ir taps scoring machine. Tik dar per anksti spręsti, nežinom, kokią rolę duos šiam žaidėjui.
2014-07-15
Atsakyti
Jie manęs neišgelbėjopo Lebrono geriausias žaidėjas, buvęs šių metų laisvų agentų rinkoj


nu nereik perlenk
2014-07-15
Atsakyti
po Lebrono geriausias žaidėjas, buvęs šių metų laisvų agentų rinkoj
2014-07-15
+1
Atsakyti
Karolis_Ekspertascia is ziniasklaidos ar rimtai atrodo kad cubanas ne tik paprastas klubo savininkas ,bet ir aktyviai dalyvauja klubo veikloje,bei pats dalyvauja komandos komplektacijoje?


rimtai rimtai, gi jau ne kartą jis pagarsėjęs.
2014-07-15
Atsakyti
Volgininkasmakulaturana jei apvyktu paimt rondo,tais akyciau neblogai padare raketos,ne si jo vieta paimta sneblogas(bet parstesnis ariza), bet vietoj vidutiniokelio lino,paimtas lb daug geresnis izaidejas rondo...aisku jei nepavyktu,tai butu nusisilpninimas padarytascia Tu majaminerytas ir jamesmvp?


Teisingas pastebejimas... Rasys sitas pienburnis vel nesamones istisai...
2014-07-15
+1
Atsakyti
Vrds
Houstonui rimti zaidejai nereikaligi, sito maikuciu neparduos
2014-07-15
Atsakyti
Kad Marionas pat sake, kad nori zaist tokioj komandon kuri pretenduoja y ziedus, tai jei ir negrys tai tikrai ne Cubano kalte bus.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2014-07-15
+1
Atsakyti
Volgininkasmakulaturana jei apvyktu paimt rondo,tais akyciau neblogai padare raketos,ne si jo vieta paimta sneblogas(bet parstesnis ariza), bet vietoj vidutiniokelio lino,paimtas lb daug geresnis izaidejas rondo...aisku jei nepavyktu,tai butu nusisilpninimas padarytascia Tu majaminerytas ir jamesmvp?


kas cia per klausimai keisti?cia tu petrai,anuprai?
2014-07-15
-3
Atsakyti
nu nezinau, bet man tai sia vasara Cubanas neatrodo rimtai - visu pirma mainu deka gavo Chandleri, kuris jau nebe tas, koks buvo 2011 (tiesa sakant ir tada buvo nekazka, tik jankiai ispute burbula) uz 14,5 mln., kai tada po 2011 pats neneorejo tiek moket. dabar Parsonsui po 15 mln. per metus - ok, geras jis zaidejas, jaunas, perspektyvus, bet ar vertas 15... nu aisku, jei lygint su kokiu Bosho kontraktu, tai atrodo ne taip blogai. :) bet visgi - komandoje lyderiai vistiek liks Dirkas su Ellisu, kurie atitinkamai gaus 10 ir 8 limus. nu argi Parsonsas dvigubai geresnis uz Ellisa? :) manau cia Mavsai siemet biski pagrybavo. man tai biski pikta, kad Vincei nerado keliu limu, tikrai gerai zaide ir buvo naudingas. bet matyt Cubano noras pradet komandos rebuildinga. itariu Marionui pinigu irgi nebeliks.
2014-07-15
+1
Atsakyti
Eksperte Karoli, žinoma, kad Cubanas turi savo žodį kai reikia burti komandą, kviestis žaidėjas, jis vienas iš tų kuris mėgsta kištis į klubo veiklą, ne vien salia atsarginio suolelio sėdėti.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2014-07-15
Atsakyti
Atom kodel nevertas? pirmu smuiku grojo harenas su howardu,manau kaip 3 zaidejas komandoje (jei klistu nepykit) zaide puikiai,universalus krepsininkas,dalasas tikrai neprasove su juo
2014-07-15
Atsakyti
cia is ziniasklaidos ar rimtai atrodo kad cubanas ne tik paprastas klubo savininkas ,bet ir aktyviai dalyvauja klubo veikloje,bei pats dalyvauja komandos komplektacijoje?
2014-07-15
-2
Atsakyti
makulaturana jei apvyktu paimt rondo,tais akyciau neblogai padare raketos,ne si jo vieta paimta sneblogas(bet parstesnis ariza), bet vietoj vidutiniokelio lino,paimtas lb daug geresnis izaidejas rondo...aisku jei nepavyktu,tai butu nusisilpninimas padarytas


cia Tu majaminerytas ir jamesmvp?
2014-07-15
+1
Atsakyti
na jei apvyktu paimt rondo,tais akyciau neblogai padare raketos,ne si jo vieta paimta sneblogas(bet parstesnis ariza), bet vietoj vidutiniokelio lino,paimtas lb daug geresnis izaidejas rondo...aisku jei nepavyktu,tai butu nusisilpninimas padarytas
2014-07-15
-3
Atsakyti
Pr0ofMan tai atrodo kad jum cia jis visiem uzkliuna nes nera tiek isreklamuotas ir issaukstinas. Universalus zaidejas ginasi pataiko tritaskius verziasi atletiskas papasuoti gali, aisku dar yra kur tobulet, kamuolio varymo technika ar zaidima nugara bet jis dar turi laiko tai daryti. Parsosnas vertas kiekvieno cento savo kontrakte ir manau kad zmones kurie dirba NBA komandu organizacijose turi kurkas daugiau supratimo nei jus pienburniai :)


Kad vertas tai faktas - praeitais metais alga nė milijono netraukė (rookie kontraktas), o dirbo kaip geras top 5 pick'as. Ir manau Mavs'uose dar geriau varys. O vat kas man uzkliuna, tai jobana Rockets vadyba. Beabejo, Ariza puikus žaidėjas, bet manau Parsonas vertesnis. Kitas dalykas - treneris. Esam visi daugmaž vieningos nuomonės, kad jis nėra tas treneris ko reikia Rockets. O čia bam - nauja sutartis jam. Čia ne dėl to, kad neleidžia Doncės. Čia dėl to, kad prapylė PO serija Blazers'am, nes nesugebėjo suolo išnaudoti.
2014-07-15
+1
Atsakyti
Man tai atrodo kad jum cia jis visiem uzkliuna nes nera tiek isreklamuotas ir issaukstinas. Universalus zaidejas ginasi pataiko tritaskius verziasi atletiskas papasuoti gali, aisku dar yra kur tobulet, kamuolio varymo technika ar zaidima nugara bet jis dar turi laiko tai daryti. Parsosnas vertas kiekvieno cento savo kontrakte ir manau kad zmones kurie dirba NBA komandu organizacijose turi kurkas daugiau supratimo nei jus pienburniai :)
2014-07-15
+2
Atsakyti
ATI
statistiskai jis buvo naudingiausias Rockets zaidejas. Na bet gi tai nesvarbu, matyt maikutes nesiseke pardavinet, del to ir issiunte kitur.
2014-07-15
+1
Atsakyti
Kad šitas nenuveiks nieko gero Mavsuose. Kodėl? Tam yra priežasčių: 1. Gaus mažiau laiko. 2, Kris pelnomų taškų kiekis
2014-07-15
-2
Atsakyti
Paronsas Hardeno sesely buvo, kamuolio negaudavo tiek kiek noretu, o jie cia aiskina nevertas, kai net nemate kaip atrodis Dalase. Is kur jum zinot, kad jis nebus naujas Mavericks lyderiu ir taps superstaru?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2014-07-15
+1
Atsakyti

Rašyti komentarą

Vardas:      
  Iš viso: 22

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.