Būsimų lietuvių varžovų dvikovoje – Angolos pergalė

2014-08-30 16:28

Eduardo Mingas prie pergalės pridėjo 14 taškų
Nuotr. fiba.com
Varžovų šturmą atlaikę Angolos krepšininkai pergale pradėjo Ispanijoje vykstantį pasaulio čempionatą.

Paulo Macedo auklėtiniai D grupės rungtynėse Gran Kanarijoje 80:69 (16:6, 20:12, 16:30, 28:21) nugalėjo Pietų Korėjos rinktinę ir pasiekė pirmąją pergalę.

Angolos krepšininkai sekmadienį stos į kovą prieš Jono Kazlausko treniruojamą Lietuvos rinktinę, tuo metu Pietų Korėjos atstovai susikaus su Australijos žaidėjais.

Galingai rungtynes pradėjusi Angolos rinktinė per pirmąjį kėlinį į savo krepšį praleido vos šešis taškus bei iki didžiosios pertraukos susikrovė triuškinamą 18 taškų persvarą (36:18).

Trečiąjį kėlinį visiškai kitaip pradėję korėjiečiai surengė spurtą 10:2 ir besibaigiant ketvirčiui sumažino savo deficitą iki penkių taškų (45:50).

Greitai į tai sureagavę Angolos krepšininkai iniciatyvos iš savo rankų neišleido, atsakė keliomis rezultatyviomis atakomis ir susigrąžino dviženklį pranašumą, kuris vėliau tapo pergalingas.

Angolos rinktinė: Yanickas Moreira 16, Olimpio Cipriano 16, Eduardo Mingas 14, Miltonas Barrosas 10, Reggie Moore 10.

Pietų Korėjos rinktinė: Sunhyungas Kimas 15, Yangas 11 (4/13 metimų), Sungminas Cho 10 (4/13 metimų), Jongkyu Kimas 8.

Su šiuo maču graičiausiai paaiškęjo kas bus D grupės pačiam dugne.
2014-08-30
+2
Na korėjiečiams čia buvo vienintelis šansas iškovot pergalę. Dabar jų likimas kaip ir aiškus, tai 0-5 nebent kaip nors sugebėtų apžaist Meksiką. Cipriano iš Angolos dar turi parako, gražu tritaški nuo lentos įleido paskutinėm kažkurio kelinio sekundėm. Zelandai tarp kitko žiuriu gerai atrodo prieš turkus 46-43 trečiam kėlinyj pirmauja.

--
2014-08-30
Stebejau siek tiek sitaas varzybs, tai retkarciais juokinga buvo ziuret, kai krepsininkai laisvi is po krepsio nepataiko, kai kurios atakos dar visai grazios, bet nesugebejo ju uzbaigt pramesdami is lengvu padeciu.