Huerto vedama Brazilija po atkaklios kovos įveikė Europos čempionus

2014-08-30 21:00

Marcelo Huertas pelnė 16 taškų
Nuotr. FIBA
Dramatiška pergale planetos pirmenybių A grupės kovas pradėjo Marcelinho Huerto vedama Brazilijos rinktinė, kuri 65:63 (11:18, 17:8, 18:15, 19:22) tik po atkaklios kovos palaužė Prancūzijos krepšininkų pasipriešinimą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 15 sekundžių, Florentas Pietrusas išprovokavo varžovo pražangą, realizavo baudų metimus bei sumažino Europos čempionų atsilikimą iki 3 taškų (60:63).

Po minutės pertraukėlės neleistinai sustabdytas Brazilijos rinktinės lyderis Marcelinho Huertas pataikė vieną baudą iš dviejų bei kitoje aikštės pusėje sulaukė greito varžovų atsakymo – 8 sekundes trukusią ataką Antoine'as Diot baigė taikliu tritaškiu bei sugrąžino intrigą į rungtynes (64:63).

Prancūzai tada prasižengė prieš Marquinhosą Vieira ir šis pataikė pirmą baudą, prametė antrą, o prancūzams nebebuvo laiko surengti atsakomosios atakos ir brazilai triumfavo.

Prancūzijos rinktinė: Borisas Diaw 15 (6/13 metimų), Nicolas Batumas 13 (4/10 metimų, 4 kld.), Mickaelis Gelabale 9, Antoine'as Diot 7.

Brazilijos rinktinė: Marcelinho Huertas 16, Vieira 10, Leandro Barbosa 8 (2/9 metimų), Andersonas Varejao 8 (2/8 metimų, 9 atk. kam.).