Puerto Rikas iškovojo pirmąją pergalę (statistika)

2014-09-03 16:44

Andray Blatche'as vėl rungtyniavo galingai, tačiau Filipinai lieka be pergalių
Nuotr. fiba.com
Pirmą kartą pergalės skonį pajuto puerto rikiečiai (1-3), įtemptose B grupės rungtynėse nugalėję Filipinus (0-4) 77:73 (13:25, 26:19, 16:16).

Jose  Barea
PTS 30 | REB 5 | AS 2 | ST 1

Andray Blatche'o vedami filipiniečiai pirmąjį kėlinį užbaigė galingu spurtu 14:0 ir įgijo dviženklę persvarą.

Varžovus aplenkti Puerto Riko komandai pavyko trečio ketvirčio pabaigoje po Jorge Diazo metimo iš po krepšio (58:57).

Likus žaisti dvi minutes Puerto Rikas atsilikinėjo 67:70, tačiau Jose Barea pelnė 8 taškus iš eilės ir leido savo komandai švęsti pergalę.

Puerto Rikas dar išsaugojo šansus patekti į aštuntfinalį, jų lauks rungtynės su kroatais, o Filipinai su Senegalu žais dėl garbės.

Puerto Riko rinktinė: Jose Barea 30 (11/12 baudų), Davidas Huertas ir Ricky Sanchezas po 13.

Filipinų rinktinė: Andray Blatche'as 25 (14 atk. kam.), Lewisas Tenorio 18, Paulas Dalistanas 10.