17 taškų deficitą panaikinę turkai per pratęsimą parklupdė suomius (statistika)

2014-09-03 20:42

Omeras Ašikas buvo arti dvigubo dublio
Nuotr. FIBA
Dramatišką pergalę priešpaskutiniame grupės varžybų ture pasiekė triuškinamą deficitą panaikinusi Turkijos rinktinė.

Ergino Atamano auklėtiniai Bilbao vykusiame C grupės mače 77:73 (10:15, 17:26, 26:18, 15:9, 9:5) tik per pratęsimą palaužė pasaulio čempionato debiutantų Suomijos krepšininkų pasipriešinimą.

Omer  Asik
PTS 22 | REB 8 | AS 1 | ST 2 | BS 1 | EFF 18
Galingai antrojo kėlinio pabaigą sužaidusi Suomijos rinktinė prieš didžiąją pertrauką pasiuntė turkus į nokdauną – Mikko Koivisto smeigė du, Petteri Koponenas ir Sasu Salinas pridėjo po vieną taiklų tolimą metimą bei įgijo triuškinamą pranašumą (41:24).

Rankų nenuleidusi Atamano kariauna trečiajame ketvirtyje kelissyk spurtavo, sumažino savo atsilikimą iki minimalaus ir pradėjo kvėpuoti varžovams į nugarą.

Iki pat paskutinės ketvirtojo kėlinio sekundės turkų neprileidusiems suomiams skausmingą smūgį sudūrė Cenkas Akyolas, kuris po Emiro Preldžičiaus rezultatyvaus perdavimo taikliu tolimu metimu savo rinktinei išplėšė pratęsimą (68:68).

Penkiais taškais pratęsime startavusi Turkijos nacionalinė komanda sulaukė tokio pat atsakymo iš varžovų, tačiau dar sykį 4:0 spurtavę Atamano auklėtiniai galutiniai palaidojo planetos pirmenybių debiutantų galimybes iškovoti pergalę.

Turkijos rinktinė: Omeras Ašikas 22 (8 atk. kam.), Emiras Preldžičius 13 (2/8 metimų, 8 atk. kam.), Enderas Arslanas 12, Keremas Gonlumas 10 (8 atk. kam.), Cedi Osmanas 7.

Suomijos rinktinė: Petteri Koponenas 17 (6/15 metimų), Sasu Salinas 15, Mikko Koivisto 11, Tuukka Kotti 9, Matti Nuutinenas 8, Erikas Murphy 6.