ASVEL iškopė į Eurolygos atrankos finalą

2014-09-25 20:40
Nuotr.:

Davidas Andersenas į buvusios komandos krepšį įmetė 10 taškų
Nuotr. G. Varela/20 MINUTES/SIPA
Lyono ASVEL krepšininkai laimėjo dviejų Prancūzijos klubų akistatą prieš Strasbūro SIG 74:65 (19:15, 18:17, 15:17, 22:16) ir iškopė į Eurolygos atrankos finalą.

Lyono komanda rungtynių tempą diktavo nuo pirmojo kėlinio, tačiau po ilgosios pertraukos spurtavo Strasbūro krepšininkai. Jiems buvo pavykę įgyti aštuonių taškų pranašumą (49:41).

Ketvirtajame kėlinyje ASVEL susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, o po Taureano Greeno tritaškio susikrovė dviženklį pranašumą (70:60).

ASVEL į priekį vedė dvigubus dublius surinkę amerikiečiai. Taureanas Greenas pelnė 15 taškų ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, o Davidas Lighty pridėjo 13 taškų ir 12 atkovotų kamuolių. Po 10 taškų pridėjo Davidas Andersenas ir Travisas Baderis.

SIG komandoje išsiskyrė 14 taškų pelnęs Ali Traore bei 10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pridėjęs Mattas Howardas.