„Perlas-MRU“ iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui (statistika)

2014-10-18 20:23
Nuotr.:

Antanas Udras prie pergalės pridėjo 20 taškų
Nuotr. S.Čirba
Vilniaus „Perlo-MRU“ (5-1) komanda tęsia pergalingą žygį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Mindaugo Sakalausko treniruojami vilniečiai šeštojo turo rungtynėse namie 90:82 (30:22, 26:20, 17:23, 17:17) palaužė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (3-3) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje spurtavę, o ketvirto pradžioje savo sėkmingą žaidimą pratęsę uostamiesčio atstovai surinko devynis taškus iš eilės bei sumažino savo atsilikimą iki šešių taškų (67:73).

Tačiau tai buvo viskas, ką Ryčio Vaišvilos auklėtiniams buvo pavykę padaryti. Įspūdingą solo pasirodymą ketvirtajame kėlinyje surengęs Dominykas Domarkas pelnė vienuolika taškų paeiliui ir galutinai nuginklavo Klaipėdos klubą (86:67)

„Perlas-MRU“: Dominykas Domarkas 23, Antanas Udras 20 (12 atk. kam.), Tomas Černeckis 13, Edvinas Jezukevičius 8.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 21, Julius Kazakauskas 20, Dainius Vaitelis 19, Laurynas Lučinskas 11.