„Nevėžis“ sutriuškintas BBL čempionate

2014-10-22 21:45

Antrąjį triuškinantį pralaimėjimą BBL čempionate patyrė Kėdainių „Nevėžis“ (0-2). Išvykoje rungtyniavę kėdainiškiai 65:93 (13:24, 18:29, 13:15, 21:25) nusileido Liepojos „Liepaja/Triobet“ (1-0) krepšininkams.

Nuo pat rungtynių pradžios Liepojos komanda išsiveržė į priekį ir po pirmojo kėlinio užtikrintai pirmavo 24:13. Antrojo kėlinio pradžioje „Nevėžis“ spurtavo 7:0 ir bandė perimti iniciatyvą (20:24), tačiau po šios atkarpos varžovai pelnė 9 taškus be atsako ir pasibaigus antrajam kėliniui turėjo saugų 22 taškų pranašumą.

Antroji rungtynių dalis buvo tik formalumas. Liepojos krepšininkai išlaikė abejonių nekeliantį pranašumą ir nugalėjo.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo lietuvis Edgaras Želionis. Jis per 18 minučių pelnė 15 taškų ir atkovojo 5 atšokusius kamuolius. Kitas legionierius iš Lietuvos Andrius Mažutis išsiskyrė universalumu – gynėjas per 26 minutes  pelnė 7 taškus, atkovojo 5 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Nevėžis“: Ignas Ramašauskas 14 (9 atk. kam.), Markusas Monroe 11, Deividas Kumelis 10, Rytis Biliartas 7.

„Liepaja/Triobet“: Edgaras Želionis 15, Arnoldas Helmanis 14 (7 atk. kam.), Lauris Blausas 13 (9 atk. kam.), Janis Antropas 12, Dwayne'as Johnsonas 11 (5 rez. perd.)