Kauno miesto darželinukai susipažino su krepšiniu

2014-10-23 16:25
Nuotr.:

Kaune smagias krepšinio pamokas gavo ir patys mažiausieji
Kaune smagias krepšinio pamokas gavo ir patys mažiausieji
30 Kauno miesto darželių ir daugiau nei 300 darželinukų – tiek svečių sulaukė „Sabonio krepšinio centras“ spalio 21–23 dienomis.

Projekto „Renkuosi, nes žinau“ organizatoriai – Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) – Sabonio centrui patikėjo svarbią misiją – supažindinti Kauno miesto ikimokyklinukus ir jų tėvus su populiariausia sporto šaka Lietuvoje – krepšiniu.

Visas 3 dienas su ikimokyklinukais intensyviai užsiėmė Sabonio centro treneriai, kurie vaikams buvo paruošę specialią muzikinę mankštą ir daug įvairių žaidimų su krepšinio kamuoliu, o vėliau visiems aprodė Sabonio krepšinio centrą ir visus iškovotus trofėjus.

Visi projekte dalyvavę būsimi krepšininkai ir krepšininkės buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis, o darželiams įteikti krepšinio kamuoliai, kad vaikai ir toliau galėtų žaisti krepšinį.

Projekto „Renkuosi, nes žinau“ iniciatorė, RIUKKPA prezidentė Audronė Vizbarienė trumpai pasidalijo mintimis: „Projektas „Renkuosi, nes žinau“ startavo jau ketvirtąjį kartą. Šįkart jame rekordinis skaičius – 30 ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Siekėme į projektą pakviesti tas įstaigas, kurios dar nedalyvavo mūsų projektuose ir labai džiaugiamės, kad jos atsiliepė į mūsų kvietimą. Šaunu, kad gražią projekto pradžią užtikrino geri mūsų draugai ir partneriai – „Sabonio krepšinio centras“. Profesionalių šio centro trenerių ir krepšinio sporto šakos pristatymo koordinatorės Kauno lopšelio-darželio „Žingsnelis“ kūno kultūros pedagogės Ugnės Avižienytės dėka 300 vaikų susipažino su „antrąja Lietuvos religija“ – krepšiniu. Dėkojame visiems centro darbuotojams, įsileidusiems ikimokyklinukus į savo erdves ir tikimės gražaus bendradarbiavimo ateityje.“

„Sabonio krepšinio centras“ taip pat džiaugiasi ir supranta tokių projektų svarbą, tad nori ir laukia dar didesnio darželių susidomėjimo ateityje.Komentarai:

Ši naujiena dar neturi komentarų. Būk pirmas, išreiškęs savo nuomonę!

Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.