„Vilnius“ turėjo vargo su NKL autsaideriais (statistika)

2014-10-31 20:16

Gediminas Žalalis prie pergalės pridėjo 11 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt
„Vilniaus“ (5-5) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Mariaus Kugaudos auklėtiniai išvykoje 71:66 (16:17, 12:15, 22:16, 21:18) išvargo pergalę prieš Kauno „JAZZ-Diremtos“ (0-10) krepšininkus.

Pirmojoje rungtynių dalyje lygos autsaideriai kiek netikėtai metė svečiams iš Vilniaus iššūkį ir iki pertraukos laikė žaidimo kontrolę savo rankose.

Po didžiosios pertraukos „Vilnius“ perėmė iniciatyvą ir trečiojo kėlinio viduryje jau turėjo dviženklį pranašumą. Vis dėlto kauniečiai nepasidavė ir ketvirtojo kėlinio pradžioje, daugiausia Karolio Kokoškos tritaškių dėka rezultatas jau buvo lygus.

Ketvirtajame kėlinyje vyko atkakli kova. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes skirtumas tarp komandų dar buvo minimalus (63:64), tačiau tuomet vilniečiai spurtavo 7:0 ir privertė „JAZZ-Diremos“ ekipą pamiršti apie pirmąją pergalę.

„Vilnius“: Ignas Daukšys 16, Gediminas Žalalis (9 atk. kam.) ir Jermaine'as Love'as 11, Vitalijus Lukša 10 (10 atk. kam.), Andrew Fairas, Laurynas Jacevičius ir Saulius Dumbliauskas po 6.

„JAZZ-Diremta“: Mantvydas Stašelis 15, Vytautas Kamarūnas 13, Karolis Kokoška 12 (10 atk. kam.), Paulius Danisevičius ir Arūnas Sakalauskas po 10.