„Perlas-MRU“ išvykoje palaužė „Šilutę“ (statistika)

2014-11-07 20:22
Nuotr.:

Sostinės komandos lyderis Antanas Udras surinko dvigubą dublį – 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių
Nuotr. S.Čirba
Vilniaus „Perlo-MRU“ (8-3) komanda tęsia sėkmingą pasirodymą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariajame sezone. Šį kartą sostinės atstovai išvykoje 66:61 (16:8, 11:22, 20:15, 19:16) pranoko „Šilutės“ (3-8) ekipą.

Nors svečiai mačą pradėjo sėkmingiau, antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmę šeimininkai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Sužaidus 20 min „Šilutė“ buvo priekyje 30:27.

Koja kojon abi komandos žengė praktiškai iki pačios susitikimo pabaigos. Likus žaisti mažiau  nei pusę minutės Edgaras Sosnovskis šeimininkų atsilikimą tritaškiu sumažino iki 1 taško (59:60), tačiau tuomet šaltus savo nervus pademonstravo Tadas Rinkūnas. Svečių gynėjas taip pat smeigė tritaškį, po kurio „Šilutė“ nebeatsitiesė.

Turnyro lentelėje „Perlas-MRU“ pirmąją vietą dalijasi su Molėtų „Ežerūno-Kario“ krepšininkais. Tuo metu „Šilutės“ ekipa yra priešpaskutinė  13-a.

„Perlas-MRU“: Dominykas Domarkas 16, Antanas Udras 16 (10 atk. kam.), Tadas Rinkūnas 13 (3/11 trit.), Remigijus Sugintas 12.

„Šilutė“: Nerijus Anglickis 18 (8 atk. kam.), Edgaras Sosnovskis 12 (9 atk. kam.), Kostas Jonuška 9, Eivydas Mološčiakas 9.