Burke'o dvitaškis parklupdė 46 taškus pelniusį Anthony ir „Knicks“ (2 video, statistika)

2014-11-15 08:35

Trey Burke'as išplėšė pergalę Jutos „Jazz“ ekipai
Nuotr. AFP – Scanpix
Įspūdingai rungtyniavęs Carmelony Anthony sužaidė rezultatyviausią mačą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šį sezoną, tačiau tai Niujorko „Knicks“ (2-8) klubo sėkmės negarantavo.

Gordon  Hayward
PTS 33 | REB 3 | AS 6 | ST 4 | EFF 31
Paskutinės „Jazz“ (4-6) komandos atakos smaigalyje atsidūręs Trey Burke'as aidint finalinei rungtynių sirenai pataikė dvitaškį ir išplėšė pergalę Jutos ekipai išvykoje 102:100 (31:23, 17:24, 27:25, 27:28).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 16 sekundžių, Gordonas Haywardas išprovokavo Cleanthony Early pražangą, kurią pavertė dviem taškais ir „Jazz“ komandos persvarą padidino iki trijų taškų (100:97).

Kitoje aikštės pusėje visą atsakomybę ant savo pečių prisiėmęs „Knicks“ klubo lyderis Anthony smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (100:100), varžovams palikdamas 2,3 sekundės.

Po trumpos pertraukėlės nuo varžovo trumpai atitrūkęs Burke'as priėmė perdavimą iš Joe Ingleso ir besibaigiant rungtynių laikui per J.R. Smitho iškeltą ranką pasiuntė kamuolį į krepšį (102:100).

Puikų solo pasirodymą surengęs Anthony per 39 minutes pelnė 46 taškus (15/25 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 13/16 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 34 naudingumo balus.

„Knicks“: Carmelo Anthony 46 (16/26 metimų), Pablo Prigioni 13, J.R. Smithas 9, Shane'as Larkinas 7.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 33, Derrickas Favorsas 21 (12 atk. kam.), Trey Burke'as 13 (8 rez. perd.), Alecas Burksas 9.