Pikčiutė ir Kvederavičiūtė buvo rezultatyvios, o jų ekipa nušlavė varžoves

2014-11-15 15:27
Nuotr.:

Lina Pikčiutė vedė savo komandą į pergalę
Nuotr. Fotodiena.lt
Įspūdingą pergalę Švedijos moterų lygoje iškovojo Umeo „Udominate Basket“ (7-0) komanda su Lina Pikčiute ir Mante Kvederavičiūte. Ji svečiuose 87:35 (30:14, 22:7, 16:6, 19:8) nepaliko jokių vilčių Stokholmo 08 (2-5) klubo žaidėjoms.

Pikčiute aikštėje praleido 31 minutę, pelnė 18 taškų (7/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/5 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko 18 naudingumo balus.

Kvederavičiūtė per 33 minutes pasižymėjo 9 taškais (3/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

Dvylikos komandų turnyrinėje lentelėje Umeo ekipa užima pirmąją vietą.